Антиукраїнські акції в Польщі влаштовував білорус на замовлення Затуліна, — ЗМІ

Переглядів: 54
Антиукраїнські акції в Польщі влаштовував білорус на замовлення Затуліна, — ЗМІ В мережі

Громадянин Білорусі Олександр Усовський займався організацією антиукраїнських акцій у Польщі та інших країнах Східної Європи.


Про це повідомив InformNapalm на основі аналізу електронної пошти та інших даних комп’ютера Усовського, доступ до яких отримали хакери “Кіберхунти” і “Українського Кіберальянсу”.

“У реалізації таких проектів йому допомагає його офіційне прикриття – фіктивна недержавна організація “Східноєвропейська культурна ініціатива” (Východoeurópska kultúrna iniciatíva), яка була зареєстрована в столиці Словаччини в кінці 2013 року”, – пише ресурс.

З середини 2014 року організація Усовського починає співпрацювати з Інститутом країн СНД, яким керує депутат Держдуми РФ від “Єдиної Росії” Костянтин Затулін.

Спочатку ідеєю Усовського було створення громадської організації, яка працює в інформаційному просторі “Вишеградської групи” (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина) і просуває ідеї “русского мира” в Східній Європі. Передбачуваний бюджет проекту – 42 тисячі євро на місяць.

“У Затуліна з інтересом поставилися до такого організатора і взяли його ідеї в розробку. Усовський починає вивчати політичний простір Східної Європи та писати для Затуліна аналітичні записки. Навіть на російському телебаченні він став з’являтися як експерт по Польщі”, – йдеться в тексті.

 

Поступово Усовський завів зв’язки серед проросійських організацій у Східній Європі, почав спілкуватися з представниками ультранаціоналістичних організацій, євроскептиками, радикалами правого і лівого спрямування.

InformNapalm нагадує, що вибори до Держдуми РФ пройшли 18 вересня 2016 року, після цього визначилися куратори за основними напрямками. Саме після виборів до Держдуми в Польщі стали проходити численні антиукраїнські акції, а в Україні почали трощити польські пам’ятники.

“Після обрання Затуліна до Держдуми Усовський висилає Затуліну черговий проект. Цього разу мова йде про спробу посварити українців і поляків руками польських націоналістів. Для цього планується створити дискусійний клуб Polonia Vita, який задіює в своїй роботі парламентські партії Kukiz’15 і PSL”, – пише видання.

Усовський навіть запропонував Затуліну текст розписки, яку повинні були б давати українці в Польщі – про те, що вони вважають ОУН і УПА злочинними організаціями, а Волинську різанину – геноцидом польського народу.

“Ідеї Усовського сподобалися Затуліну – на їхній зустрічі були обговорені деталі подальшої співпраці, і Усовський дякує за виплату “командировочних”, – йдеться в тексті.

Уже в лютому цей проект набув більш чітких форм і термінів. Після спілкування з польською стороною 1 лютого Усовський вислав росіянам кошторис для старту проекту – 30 тисяч євро. Обумовлений термін виконання – 7 тижнів.

“Однак паралельно з великими проектами по всій Польщі проходять і маленькі акції, які теж вимагають грошей. Звичайні мітинги, проросійські акції за участю польських націоналістичних організацій OWP KORWIN обходяться всього в пару тисяч євро”, – пише InformNapalm.

Зазначається, що Усовський також намагався вплинути на депутатів польського Сейму для прийняття антиукраїнських рішень. Підготовка до спілкування йшла через помічників депутатів.

Наводиться також листування Усовського з нібито представником праворадикальної партії Kukiz’15 (35 місць в польському Сеймі з 460 по результатам виборів 2015 року) про можливу схему фінансування.

Ще одним проектом Усовського була така собі “Ченстоховська декларація про заборону русофобії в Польщі”. Її, крім іншого, судячи за назвами файлів, пропонували Затуліну (“Єдина Росія”), Слуцькому (ЛДПР) і Малофєєву (православний олігарх). У листуванні Усовського хакери знайшли детальний опис витрат за цим планом. Ціна питання – 75 тисяч євро.

У письмовому коментарі “Радіо Свобода” Усовський підтвердив справжність зламаних документів.

“У мене є певні політичні погляди, і я дію відповідно до них”, – писав він.

“Як приватна особа, я іноді допомагаю своїм товаришам, які мають схожі політичні переконання, але завжди в суворій відповідності з російськими, білоруськими і східноєвропейськими законами. Якщо ви уважно прочитаєте документи, які українські хакери взяли з моєї скриньки, то побачите, що мої проекти виключно законні. Це нормальні політичні операції. За визначенням вони не є публічними, але це не робить їх змовою ворогів України”, – заявив Усовський.

Він також додав, що не вважає себе ворогом України.

“Я ворог всіх брехливих, безчесних виродків, які зробили з українців ідіотів, і я буду боротися з цими виродками до кінця, що б вони не думали про це”, – написав він.

Усовський сказав Радіо Свобода, що його діяльність фінансується за рахунок “приватних пожертвувань”. Він стверджує, що не отримував грошей від інституту Затуліна, але підтвердив, що він регулярно відправляв туди проектні ідеї для “експертного” аналізу.

Радіо Свобода намагалося зв’язатися з усіма польськими організаціями, які фігурували в електронних листах Усовського, і тільки KORWiN відповів, сказавши одним словом, що документи були “брехнею”, незважаючи на визнання Усовського, що вони взяті з його скриньки.

Джерело: http://politolog.net/novosti-mira/antiukra%D1%97nski-akci%D1%97-v-polshhi-vlashtovuvav-bilorus-na-zamovlennya-zatulina-zmi/

OnPress.info
Жми «Нравится» и читай наши лучшие посты в своей ленте.

Кремль начал захват Беларуси
Кремль начал захват Беларуси
Вам еще не пробили голову в отношении российских войск в Беларуси? .. Тогда мы снова идем…
Украина и Россия: Глубина исторической пропасти
Украина и Россия: Глубина исторической пропасти
ИНШИ-3 Дождались лета и что? – концентрация подлости не единицу времени лишь увеличилась. Согласно самого информативного…
Опубликованы кадры, повергшие россиян в панику: “Морпехи США в украинской деревне на Донбассе возле границы РФ, таблички и крики о помощи на русском языке” – ВИДЕО
Опубликованы кадры, повергшие россиян в панику: “Морпехи США в украинской деревне на Донбассе возле границы РФ, таблички и крики о помощи на русском языке” – ВИДЕО
Магазины с надписями на русском языке, крики о помощи на все том же русском, песня Земфиры…
Россия глазами россиянина. БОЛЕЕ СИЛЬНОЙ СТАТЬИ Я, ЛИЧНО, НЕ ЧИТАЛ!
Россия глазами россиянина. БОЛЕЕ СИЛЬНОЙ СТАТЬИ Я, ЛИЧНО, НЕ ЧИТАЛ!
Председатель Объединенного комитета ветеранов ВДВ, ГРУ, Спецназа, Флота и Морской пехоты России, Михаил Михайлович Вистицкий  написал…
Забытая история СССР: история одного палача
Забытая история СССР: история одного палача
Этот маленький человек лично пытал Бабеля, Мейерхольда, Мерецкова, Смушкевича и еще сотни невиновных, часто – перед…
Донбас: реалії життя без України
Донбас: реалії життя без України
   Лоїк Рамірес Передмова редакції У продовження теми самопроголошених республік публікуємо переклад статті французького журналіста Лоїка Раміреса з газети…
Т-90 разочаровали индусов
Т-90 разочаровали индусов
Танковый биатлон – ежегодные соревнования, которые Россия использует исключительно в пропагандистских целях. Демонстрация возможностей российской техники…
Сценарії військових дій Росії проти України
Сценарії військових дій Росії проти України
По суті умови для цього вже створені в рамках підготовки Росією стратегічного командно-штабного навчання «Захід-2017», яке…
Український арсенал: бронемашина “Отаман” 6 х 6
Український арсенал: бронемашина “Отаман” 6 х 6
Бронетранспортер 6х6 современного типа, то есть с передним расположением двигателя и задним расположением отсека десанта /…
Як в України забрали Кубань
Як в України забрали Кубань
Коли таваріщі чекісти кричать сьогодні, що в нас «гражданская война» – вони з нас відкрито ГЛУЗУЮТЬ…