ВАЖЛИВО:

Депутат Держдуми: через протест далекобійників США зашле в Росію російськомовних «українських бойовиків»

Переглядів: 490
Депутат Держдуми: через протест далекобійників США зашле в Росію російськомовних «українських бойовиків»

У мережі з’явилося відео-звернення депутата Держдуми РФ Євгенія Федорова до протестуючих далекобійників, повідомляє depo.ua.

«Сполучені Штати Америки не дрімають і зараз вони через свою п’яту колону, через націонал-зрадників, завдали чергового удару по Російській Федерації. Безпосередньо я говорю зараз про акції далекобійників, які намагаються, за задумом Сполучених Штатів Америки, бути спрямованими на ліквідацію Російської Федерації», — запевняє депутат.

Депутат зазначив, що протест далекобійників — лише початок. За його словами, далі у Росію відправлять спеціально підготовлених у США «російськомовних українських бойовиків». Депутат не оминув увагою і Навльного. Він, зокрема, сказав, що бойовики Навального підбурюють далекобійників до протесту проти Путіна.Також, депутат, запевнив, що Путін ні до чого, оскільки він обіцяв не підвищувати податки. Він наголосив, що винна п’ята колона, яка знаходиться в російському уряді.

Нагадаємо, що 19 листопада у Росії розпочалася акція далекобійників, спрямована проти плати за проїзд на трасах. Далекобійники обіцяють йти маршем на Москву.

Відео можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=kJRlRtTHRQY

Жми «Нравится» и читай наши лучшие посты в своей ленте.

Читати в соцмережах