ВАЖЛИВО:

«Дивні» партії ідуть на вибори

Переглядів: 144
«Дивні» партії ідуть на вибори

ЦВК оголосила список партій, які прийматимуть участь у виборах до місцевого самоврядування в Україні. Серед них велика кількість політсил, які мають цікаві назви або ж самі є дивними.Лідером цього списку є партія «За КЕРНЕСА!». Цікаво, що дана організація розшифровується як За Конструктивні Економічні Реформи, Несприйняття Екстремізму і Спротив Авторитаризму.

Крім того, виборці можуть обрати партію зі славнозвісним Дартом Вейдером, який того року здивував країну рішенням йти на вибори в Президенти та до Верховної Ради. Тепер вона називається «Блок Дарта Вейдера». Також, на успіх у місцевих виборах очікують і такі партії як «За справедливість», «Блок Генадія Чекіти» та «Добрий Самарянин». До них, за компанію приєднується «Партія місцевого самоврядування», що скорочено звучить як ПМС.

Список партій з цікавими іменами доповнюють такі політ сили: «Дружба», «Піратська партія України», «Мерітократична партія України» та «Козацька українська партія». Завершують цей список «ПОРУЧ» та «Совість України».

 

Жми «Нравится» и читай наши лучшие посты в своей ленте.

Читати в соцмережах