ВАЖЛИВО:

Машинки для стрижки волосся – їх види та особливості

Переглядів: 115
Каталог М49

В наш час машинки для стрижки користуються попитом не тільки у професійних перукарів, але і у широкого кола споживачів. Для когось купівля такого апарату – це робоча необхідність, хтось не має часу на візит до перукаря або ж, просто, хоче заощадити гроші, не переплачуючи майстру… В будь-якому випадку, машинка для стрижки волосся, доступна для купівлі в багатьох точках продажу, та чи буде вона відповідати вашим заявленим вимогам співвідношення «ціна і якість»?

Нажаль, серед того різноманіття машинок, що сьогодні нам пропонують виробники дуже важко, інформаційно непідготовленій людині, зробити правильний вибір, не переплативши. З іншого боку, вибираючи машинку для стрижки, яка відповідатиме саме вашим потребам потрібно перелопатити не одну сторінку технічних характеристик і відгуків.

Отже, спробуємо розібратися в найбільш проблемних питаннях, відповіді на які і допоможуть зробити правильний вибір.

Машинки для стрижки волосся: детально про види

Власне, всі машинки для стрижки волосся поділяють на три види, залежно від принципу роботи їх двигунів.

Вібраційні машинки – самий бюджетний варіант. Дешево але… Потужність двигуна такого пристрою коливається в діапазоні від 9 до 15 Ватт. Будемо відверті – цього недостатньо для професійної діяльності. Крім того, високий рівень шуму і підвищена ступінь вібрації характеризують пристрій не з найкращої сторони. Погодьтесь, чим нижче рівень вібрації і шуму, тим приємніше працювати. В середньому, безперервно вібраційна машинка працює близько 10-20 хвилин, після чого, спрацьовує автоматика і вона відключається. Як бачимо, для майстра перукарський справ, така модель зовсім неприйнятна. Проте, для особистого використання досить часто саме їй віддають перевагу. Вирішальним фактором при виборі тут, напевне, все ж виступає доступна ціна. Досить непогані моделі вібраційного типу представили на ринку перукарської індустрії торгові марки Moser и Oster.

Роторні машинки. Такі моделі вважаються найбільш якісними, довговічними, надійними і, як наслідок, недешевими. Проте, все справедливо. За якість потрібно платити.

Роторні механізми мають потужний двигун, а саме – від 20 до 45 Ватт, що дає можливість експлуатувати прилад тривалий час без зупинки. Саме тому, що вони розраховані на значні навантаження їх і уподобали собі майстри перукарської справи для професійної діяльності. Майже у всіх роторних машинках для стрижки волосся передбачений охолоджуючий елемент, а тому вони практично не нагріваються під час тривалої роботи. Така система охолодження дає можливість працювати приладом без зупинки більше години. До роторних моделей, на відміну від вібраційних, виробниками пропонується величезний вибір всіляких змінних ножів. Це і робочі ножі, і окантовочні, і ножі для фігурної стрижки. Крім того, роторні машинки не створюють в ході роботи шуму. Проте, є і вагомий недолік – вони важчі за вібраційні, а комфорт для руки також відіграє величезну роль. Якщо машинка важка, працювати з нею буде незручно, але і на 100% зручність також не варто розраховувати. Для комфортної роботи машинку необхідно відчувати рукою. Насправді тут все дуже індивідуально.

Найменший рівень шуму мають акумуляторні машинки. Перевагою є також невелика вага в порівнянні із попередніми варіантами. Всупереч назві, майже всі машинки цього виду можуть працювати як від акумулятора, так і від мережі. Безперечно, великий плюс в тому, що оснащені вони швидкознімними ножами. Проте, використовують їх переважно для окантовки волосся. Потужність двигуна в середньому 12 Вт.

На що варто звернути увагу при виборі машинки

Один з найважливіших критеріїв при виборі – матеріал із якого виготовлені ножі. Без сумніву, краще віддати перевагу нержавіючій сталі. Не варто випускати із уваги можливе додаткове напилення на лезах. Саме воно подовжить термін експлуатації машинки. Напилення може бути алмазне и титанове.

Від частоти руху лез машинки безпосередньо залежить і її швидкість стрижки. А тому це є не менш важливий параметр для оптимального вибору.
Зверніть увагу, якщо у вас вже є досвід роботи з таким обладнанням, кращим вибором буде модель з високою частотою руху лез (потужність від 20 Ватт). Тим, хто впевнений у власній майстерності не на 100%, потрібна модель з середньою швидкістю (9-12 Ватт). А в машинок з більш низькою частотою руху лез є дуже великий недолік – вони можуть не впоратися із густим і жорстким волоссям. В ході стрижки можуть виникати не дуже приємні відчуття посмикування волосся.

До слова, на сьогодні ми маємо більш сучасні модулі, що оснащені функцією TURBO. Це досить зручно: можна, натиснувши на кнопку, збільшити швидкість стрижки до 20%.

Ну і на останок варто згадати і про простоту очищення. Тут немає нічого складного: леза повинні легко зніматися, для хорошого очищення. У іншому випадку – доведеться розкручувати гвинти, що кріплять ножі до машинки, а це, погодьтеся, не дуже зручно.

Насправді вибір стоїть за вами, яка машинка для стрижки волосся буде кращою, проте, купити хороший пристрій можна і не за шалені гроші. Головне – вибирати з розумом.

OnPress.info
Жми «Нравится» и читай наши лучшие посты в своей ленте.

Cамый темный случай Афганской войны: предательство подполковника Заяца
Cамый темный случай Афганской войны: предательство подполковника Заяца
Бывший командир разведподразделения воевавшей в Афганистане 108 мотострелковой дивизии 40-летний подполковник Н. Л. Заяц не стал…
Персидский поход Сталина
Персидский поход Сталина
В 1941 году Иран формально соблюдал нейтралитет, но недвусмысленно симпатизировал нацистской Германии. На ключевых постах находилось немало подданных рейха….
6 легендарных битв, проигранных по пьянке
6 легендарных битв, проигранных по пьянке
Вопиющие случаи небрежного обращения с алкоголем прямо на поле битвы. Пьяный сирийский царь против израильтян В…
СВЯТОСЛАВ ЗАВОЕВАТЕЛЬ: зачем историки нам лгут?
СВЯТОСЛАВ ЗАВОЕВАТЕЛЬ: зачем историки нам лгут?
Иногда мне кажется, что историю нашего народа сочиняли откровенные фашисты. Иного определения не подберешь для характеристики…
Средневековая Московия глазами иностранца: Пьянство, блуд и рабство
Средневековая Московия глазами иностранца: Пьянство, блуд и рабство
Мужчины напиваются в усмерть, пока жёны содержатся взаперти. Холопы любят, когда их бьют и принуждают к…
Зброя майбутнього: гранатомет ВАЛАР-30
Зброя майбутнього: гранатомет ВАЛАР-30
Українським підприємством ВАЛАР, що знаходяться в Івано-Франківську у 2012 році створено нову автоматичну великокаліберну зброю –…
Знаменитую олимпийскую чемпионку с 13 лет насиловали в сборной: стали известны подробности
Знаменитую олимпийскую чемпионку с 13 лет насиловали в сборной: стали известны подробности
Чемпионку Олимпиады-2012 по спортивной гимнастике в составе национальной команды США Маккайлу Марони с 13 лет насиловал…
В РИМСЬКІЙ ІМПЕРІЇ НЕ СМІЯЛИСЯ З ЮДЕЇВ – І ОСЬ ЧОМУ
В РИМСЬКІЙ ІМПЕРІЇ НЕ СМІЯЛИСЯ З ЮДЕЇВ – І ОСЬ ЧОМУ
Кирило Данильченко Смієтеся з мами Картмана з «Південного парку» і заборони на свинину? У Стародавній Юдеї…
Российские фашисты в сирийской пустыне
Российские фашисты в сирийской пустыне
Петербуржец Алексей Мильчаков по прозвищу «Фриц», неофашист,  любитель символики Третьего рейха, который прославился летом 2014 года…
Майбутній арсенал: напівавтоматична гвинтівка Snipex калібру 14,5×114
Майбутній арсенал: напівавтоматична гвинтівка Snipex калібру 14,5×114
Концерн «ХАДО» вийшов на ринок зброї під брендом «SNIPEX» запустивши цього року виробництво гвинтівки у калібрі…