Наказ для Нацполіції: “Мітингуючих у Києві розігнати силою”, або “Хто Янукович №2?”

Переглядів: 1528
Наказ для Нацполіції: “Мітингуючих у Києві розігнати силою”, або “Хто Янукович №2?” Україна

У столиці продовжують мітингувати вкладники збанкрутілих банків. Представники Нацполіції оголосили, що розганятимуть людей силою, якщо ті не повернуться по домівках. За даними НПУ, це – наказ “зверху”.
Новину передає ONPRESS.INFO.


Наразі відомо, що поліція Києва таки візьметься за зброю, якщо протести не вщухнуть. Паралельно, спікер столичної НПУ Оксана Блищик підкреслила, що поки правоохоронці ведуть з людьми профілактичні бесіди.

“Ми проводимо профілактичну роботу з людьми. Принесли шини та піротехніку, – ми їх забрали, аби не допустити конфлікту. Зараз ми намагаємося домовитися, аби розблокувати рух”, – сказала Блищик.

Також зі слів спікерки стало відомо, що нині на Майдані більше 300 активістів. За ними спостерігають близько 200 представників Нацполіції.

“Якщо ситуація ускладниться, будуть додаткові сили”, – заявила поліцейська, додавши, що на Хрещатик уже прибула Нацгвардія.

Нагадаємо, у Києві на протест вийшли обмануті вкладники збанкрутілих банків. Вони перекрили рух на Хрещатику та вимагають у влади відставку голови НБУ Валерії Гонтарєвої. Не повернули кошти для українців збанкрутілі банки “Михайлівський”, “Дельта”, “Фінанси та кредит”.

Власник банку “Михайлівський” – Віктор Поліщук. Він – власник торговельних мереж електроніки “Технополіс” і “Ельдорадо”, торговельного та бізнесового центру
“Gulliver” у Києві. А ще відомо, що Поліщук – родич прем”єр-міністра Російської Федерації Дмитра Медвєдєва.

Власник банку “Дельта” – Микола Лагун. Частину акцій фінансовї установи має американська приватна компанія “Cargill”.

Власник банку “Фінанси та кредит” – Костянтин Жеваго та Володимир Хливнюк. Жеваго народився у Росії. Народний депутат України, прихильник БЮТ. Костянтин Жеваго визнаний журналом Forbes наймолодшим мільярдером в Європі.

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.