Навчання в Польщі та за кордоном

Переглядів: 8
Каталог М65

Все частіше для сучасного фахівця важливий не тільки диплом, але і знання, які можна отримати тільки за кордоном. На жаль, вітчизняні ВНЗ не дають достатніх навичок і умінь для подальшого успішного кар’єрного росту, тому все більш затребуваним стає навчання за кордоном. Одним з найкращих варіантів навчання за кордоном, є навчання в Польщі. І цьому є причини.

  1. Польща знаходиться територіально близько до України і переїзд в цю країну не буде проблемою. Також можна легко відвідати батьків на канікулах, або просто з’їздити додому на вихідних.
  2. Польща є членом Євросоюзу, якщо поступити на навчання в Польщу, ви отримаєте диплом європейського зразка, який високо цінується в будь-якій країні.
  3. Завдяки співпраці з європейськими вузами і різними програмами обміну студентами, є можливість також навчання за кордоном, у Франції, Англії, Чехії.
  4. Ціна на навчання в Польщі не вище ніж в Україні, а якість викладання в рази краще.
  5. Для багатьох студентів це також можливість побачити світ, познайомитися зі світовим співтовариством і вивчити іноземну мову.
  6. У багатьох університетах, акцент робиться не на суху теорію, а на практику, тому вчиться там цікаво, і потрібні для роботи навички напрацьовуються.
  7. Поляки дружелюбно ставляться до молоді з України та схожі з українцями культурно, тому студентам досить легко пристосуватися до нового життя за кордоном.

Якщо ви всерйоз задумалися вступати на навчання до Польщі, то компанія «MOJA EDUKACJA» із задоволенням допоможе вступити в ВНЗ, що вам сподобався. Для початку необхідно визначитися зі спеціальністю і університетом. При цьому потрібно враховувати розташування навчального закладу, форму навчання, науковий потенціал, умови проживання та навчання, міжнародні зв’язки і показники престижу. У цьому вам допоможуть співробітники «MOJA EDUKACJA». Також компанія проконсультує абітурієнта з приводу необхідних документів. Польські університети завжди раді приймати у себе розумних студентів, і для активних українців не важко вступити до будь-якого ВНЗ на вибір. Навчання за кордоном – це реально!

Навчання в Польщі: особливості вступу

Освіта за кордоном є оптимальним варіантом для цілеспрямованих молодих людей, які бажають досягти висот у кар’єрі. На відміну від місцевих університетів, закордонні навчальні заклади дають можливість отримати європейську освіту, яка буде цінуватися на території багатьох країн. Так, студент, що відучився в польському ВУЗі, може розглядати варіант переїзду в країни Америки і Європи. Освіта за кордоном для українців пропонує міжнародний проект «Моя едукація», який був розроблений спільно з 500 польськими навчальними закладами.

Університети Польщі пропонують закордонним абітурієнтам кілька варіантів навчання: стаціонарне, заочне та дистанційне. Денна форма навчання передбачає присутність студента на всіх лекціях і практичних заняттях на протязі всього періоду навчання. Заочне відділення ідеально для тих, хто хоче поєднувати навчання і роботу. Студенти заочного факультету повинні відвідувати заняття тільки в період сесій. Дистанційне навчання за кордоном пропонує далеко не кожен університет. В даному випадку все заняття проходять через систему Інтернет за допомогою спеціальних програм.

Магістратура в Польщі

Магістратура в Польщі доступна для всіх студентів, які отримали ступінь бакалавра. Це можуть бути учні, як місцевих, так і закордонних університетів. Тобто, якщо ви студент четвертого курсу українського ВНЗ, то стати магістром польського університету для вас не буде проблемою. Про всі нюанси, які має навчання на магістратурі в Польщі, вам розкажуть представники компанії Моя едукація.

Для вступу на магістратуру будуть потрібні такі документи, як диплом бакалавра, паспорта (вітчизняний та закордонний), свідоцтво про народження, медична довідка та кілька фотографій. Якщо ж ви вже є студентом польського університету, додаткових документів вам не буде потрібно.

Вартість магістратури в Польщі залежить від форми навчання, обраної спеціальності та університету. Наприклад, найбільш доступними є економічні та гуманітарні напрямки, більш дорогими – юридичні та медичні. Безкоштовна магістратура в Польщі можлива, адже практично кожен державний університет щорічно відкриває кілька десятків бюджетних місць, які можуть дістатися найбільш обдарованим студентам.

Також безкоштовне навчання за кордоном є для тих, хто володіє картою поляка, відмінно знає місцеву мову і має гарні оцінки в дипломі. Крім такого привілею тямущі студенти можуть претендувати на стабільну стипендію від польського університету.

OnPress.info
Жми «Нравится» и читай наши лучшие посты в своей ленте.

ПЛОТНИЦКИЙ ОБРАТИЛСЯ ЗА ПОМОЩЬЮ К ПОРОШЕНКО
ПЛОТНИЦКИЙ ОБРАТИЛСЯ ЗА ПОМОЩЬЮ К ПОРОШЕНКО
Танки и камазы, которые вчера заехали в Луганск со стороны Донецка напугали  Плотницкого не на шутку….
Междоусобные войны «ДНР» и «ЛНР»: посмотрим кто круче и плевать на народ
Междоусобные войны «ДНР» и «ЛНР»: посмотрим кто круче и плевать на народ
Не такие уж и дружные и братские народы, как оказалось, ребята в «ЛНР» и «ДНР». Псевдореспублики,…
Навсегда в плену: судьба советских солдат, оставшихся в Афганистане
Навсегда в плену: судьба советских солдат, оставшихся в Афганистане
 Говорят, что война не заканчивается, пока не похоронен последний солдат. Афганский конфликт закончился четверть века назад,…
Четвертый том «Мертвых душ» пытались написать в «ДНР»
Четвертый том «Мертвых душ» пытались написать в «ДНР»
«ДНР» впору переименовать с «Замок лгунов». Пару дней назад представители самопровозглашенной республики мало того, что заявили…
Тихой сапой наши военные продолжают продвижение в «серой зоне»
Тихой сапой наши военные продолжают продвижение в «серой зоне»
Ротация нашей группировки на Донбассе закончилась и понемногу ситуация возвращается в привычное русло. И значит мы…
ШОК! Срочное заявление российского офицера о режиме путина
ШОК! Срочное заявление российского офицера о режиме путина
На одном из митингов в РФ офицер вооруженных сил России выступил с заявление и рассказал всю…
«ЛНР» здалася Україні та вийшла на сторону Порошенка (ДОКУМЕНТ)
«ЛНР» здалася Україні та вийшла на сторону Порошенка (ДОКУМЕНТ)
Бандугрупування «ЛНР» завершає своє існування. Головний бойовик самопроголошеної республіки Ігор Плотницький попросив Порошенка ввести українські війська…
Жизнь Адольфа Гитлера после смерти
Жизнь Адольфа Гитлера после смерти
Сенсационная новость пришла от известных немецких историков Wilhelm Kaiser и Eugen Weissrussland Ими обнаружены фотоматериалы, доказывающие,…
Развенчание советского мифа про “Дом Павлова” в Сталинграде
Развенчание советского мифа про “Дом Павлова” в Сталинграде
 Рождение легенды Реальные события, происходившие осенью 1942 года на площади 9 января и узкой полоске вдоль…
«ДНР – НЕ МОНАКО!» – сеть взорвали фотографии иномарок полиции «ДНР».
«ДНР – НЕ МОНАКО!» –  сеть взорвали фотографии иномарок полиции «ДНР».
На фоне тотальной бедности и безработицы населения «ДНР», фото замеченного вчера в Донецке Рэндж Ровера Ивок…