Не дарма на зоні носив «клікуху» «Хам»: Янукович на прес-конференції у Ростові нахамив українській журналістці (ВІДЕО)

Переглядів: 115
Не дарма на зоні носив «клікуху» «Хам»: Янукович на прес-конференції у Ростові нахамив українській журналістці (ВІДЕО) В мережі

Екс-президента Віктора Януковича під час прес-конференції в Ростові обурило запитання журналістки телеканалу СТБ “Як Ви думаєте, що про Вас напишуть в підручниках?”


Спочатку біглий екс-гарант відповідав у пафосному дусі, типу «народ розбереться». Потім через шар постановочної фальші почав пробиватись гнів. Мабуть до Віктора Федоровича почало доходити яка правда стане відома, і що саме про нього напишуть, зазгадають Патріоти України. Ну, і Хам не витримав. На молоду і красиву дівчину поволі посунули образи.

“Вам не вдасться мене принизити. Я прожив досить серйозне і складне життя і я його продовжую жити. Я буду відповідати перед своїми дітьми, своєю сім’єю та українським народом”, – почав досить спокійно Федорович. І далі розпалюючись.

«А щоб Ви знали – і передайте своїм господарям, так, (тут журналістка його перебила, відповівши, що у неї немає “господарів, – ред.) знаємо ми ваших господарів, і знаємо, як вони з вами обходяться”, – вигукнув Янукович.

У відповідь дівчина попросила пояснити, хто її “господарі” і як вони обходяться. “Це окрема тема, ви цього не варті, щоб на вас витрачати стільки часу”, – ляпнув Хам.

Источник: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/lFAFq3igvBo/

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.