Перший розгром 12 туру української Прем’єр-Ліги

Переглядів: 168
Перший розгром 12 туру української Прем’єр-Ліги Lifestyle

У перенесеному 12 турі української Прем’єр-Ліги київське «Динамо» на виїзді розгромив запорізький «Металург» з рахунком 0-6.

Про це повідомляє ONPRESS.INFO.

Кияни вже на перших хвилинах створили тиск на ворота суперника. Буквально через 7 хвилин після початку матчу відзначився Андрій Ярмоленко. Згодом на 22 хв. матчу прекрасну передачу на Радослава Петровича здійснив Антунеш. Петровіч красиво м’яч переправив у сітку воріт «Металурга». Під завісу першого тайму Денис Гармаш з передачі Морозюка забив гол-красень під поперечку.

У другому таймі Лукаш Теодорчик довів, що може бути конкурентом на місце в старті Динамо, відгукнувшись на пас Гармаша, та переправивши м’яч у сітку воріт. Далі дубль був на користь Олега Гусєва. Спочатку, після фолу у штрафному майданчику на Александрі Драговичу, Гусєв забив з пенальті, через 4 хвилини взявши ініціативу на себе забив гол у дальній кут воріт.

Варто зазначити, що цей тур був перенесений раніше, через прохання ФФУ. Він мав відбутися в період з 23 до 26 жовтня, проте через вибори тур було перенесено.