Порошенко назвав частину держслужбовців злочинцями

Переглядів: 2839
Порошенко назвав частину держслужбовців злочинцями Україна

Український президент Петро Порошенко різко висловився проти держслужбовців. З його слів, частина із них – злочинці, з якими треба боротися. А от із багатими, зауважив Порошенко, – боротися не варто.


Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на заяву Петра Порошенко.

Зі слів Порошенка, вказана в декларації готівка не є «нульовою декларацією», яку ніхто не буде перевіряти, тому вона не врятує корупціонерів, які надумають в подальшому нею прикриватись.

«Але люди приписали собі в них готівку, думаючи, що це нульова декларація, яка в подальшому допоможе їм уникнути перевірок. Але мета е-декларування – підбити підсумок того, що вони робили 25 років, і щоб вони пояснили, звідки це. Народ і суспільство мають право знати. І боротися потрібно не з багатими, як думають деякі, а зі злочинцями», – заявив Порошенко під час міжнародного економічного форуму у Львові.

Додав президент і те, що “українці повинні протистояти злочинцям, олігархам, які беруть взятки у віллах та літаках, знаходячись на держслужбі”.

Зізнався Порошенко і в тому, що антикорупційна боротьба почалася саме з нього: він першим повинен був задекларувати чи не все майно, тому має повне право вимагати того ж і від інших.

«І перший крок почався з президента, який мав задекларувати все – від подушок на дивані до чашок на кухні. Такого раніше не робив жоден президент. Однак, якщо я це роблю, я маю право вимагати це від усіх… Але я не розумію, чому військовослужбовці, які зі зброєю в руках захищають нашу державу, з 1 січня мають заповнювати е-декларацію. Їм є чим займатися. А ось державні службовці мають бути відвертими і прозорими», – сказав Петро Порошенко.

Тим часом українці обговорюють черговий широкий виступ лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка, який знайшов для себе місце біля представника “Опозиційного блоку”.

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.