Про таку єдність як між українцями, росіянам залишається лише мріяти

Переглядів: 106
Про таку єдність як між українцями, росіянам залишається лише мріяти

Між іншим, якось непомітно українське суспільство стало ледь не монолітним. Багато другорядних питань не просто відійшло на належний їм задній рівень, але й надовго там закріпло. Що, зрештою, є «дао» а не «де», бо другорядностям там саме місце. Не вдалося розколоти суспільство ні виборам, ні різним вбросам.Звісно, у цьому погляді я не вважаю розламами суперечки поміж людьми на тему «як подолати противника», тому що противник став спільним і довгим, як перси в еллінів.

Про таку монолітність можуть лише мріяти росіянці, які, власне, все це і затіяли. І хоч їхній барометр показує зашкалюючу єдність на грунті ненависті до нас, він давно не відображає справжнього тиску. Я можу судити про це, знаходячись тепер по той бік фронту. Я бачу, скільки ненависті всередині Росії одних груп до інших, як вона виплескується з найменшого приводу і зовсім без нього, і можу порівняти таку «єдність» лише з одним — коли банда йде на мокре діло, то кожен її член відкладає свою лють до подільників до кінця операції, байдуже успішного чи провального.

Росія живе у скляному домі, і кидає камені в чужі дома. Досі ніхто не підняв каменюку і не жбурнув за адресою відправника, але перший такий бросок стане і останнім для скляного дому.

Ali Tatar-zade

Жми «Нравится» и читай наши лучшие посты в своей ленте.

Читати в соцмережах