Соловей-Розбійник — національний герой України.

Переглядів: 966
Соловей-Розбійник — національний герой України. В мережі

Це видатна особистість не лише в українській, але й у всій світовій історії. Жив за сучасними розрахунками — під Києвом у Броварському лісі. Родовий Гетьман роду Солов’їв.


Йому належало ряд сіл, які він по-можливості укріпляв. Очолював 30 років національно-визвольний партизанський рух у своєму регіоні. Боровся з грецькою християнською церквою, варязькими і хазарськими дружинами київських князів. Здійснював набіги на гарнізони окупантів, переривав продовольче постачання окупованого і наполовину вирізаного Києва, що згодом фальсифікатори історії перетворили за набіги половців на руські міста, не давав чужій релігії колонізувати рідний народ. Не давав Києво-Печерській Лаврі скуповувати землі.

Відомий своїм свистом. Це був останній Великий Волхв Україна-Русі.

Мав ритуальний інструмент, який перебував в 9 дубах в Священному Гаю, який видавав свист на надвисоких частотах. Коли було потрібно — закривав вуха і свистів. Сотні ворогів або вмирали на місці, або падали без свідомості в залежності від режиму свисту. Крім того, він знав мову птахів.

Своїм свистом він з ними розмовляв. Птахи повідомляли йому про пересування ворогів. Він знав, що діється на десятки кілометрів навколо, тому був невловимий. Неспромігшись здолати Солов’я силами місцевого Київського гарнізону, взяли в підкріплення військо воєводи з Мурома Іллі, чи то єврея, чи то фінського вихреста.

Ілля Муромець очолив каральну операцію спільних дружин муромських, варязьких і хозарских. Благословив цю справу Митрополит Київський. Майже всі 30 років боротьби, обкладений з усіх боків, Соловей провів у своїй схованці в 9 Дубах, біля своєї Диво-зброї, де його ніхто не міг перемогти. Але знайшовся зрадник. Він підсипав рідним Солов’я спеціальної отрути, після чого люди важко захворіли. Соловей прийшов додому провідати сім’ю.

Це в історії описується, як виманювання Солов’я зі свого логова. Муромцю донесли, що Соловей залишив Священний Гай. За законами того часу вночі не воювали. Вважалось, що вночі діють чорні сили. Та карателі порушили вікові закони. Вони вночі обклали Броварський ліс. Птахи вночі сплять. Все було розраховано. Напали вночі на дім Солов’я.

Соловей був полонений, але в сутичці завдав смертельний удар Муромцю. Солов’я порубали. Муромець помер в Лаврі.

Банда Муромця спалила сім’ю Солов’я в його хаті. Було розграбовано і спалено ряд сіл. Ті люди, що вижили, поховали Великого Волхва за звичаєм, насипавши курган неподалік від родового капища Солов’їв. Цей курган зберігався до останнього часу, поки один гробокопач, місцевий бульдозерист не розрив могилу. На дні кургану був глечик. З нього посипалися зола та попіл. Так рознісся по рідній Землі прах великого сина Українського народу, який увійшов у світову історію під ім’ям Соловей-Розбійник.

 

Автор: В’ячеслав Діловий. Джерело: УПФ » ВО Свобода » Соловей-розбійник-національний герой України! З циклу «Альтернативна історія».

Переклад та редагування: Віталій Чайка

OnPress.info
Жми «Нравится» и читай наши лучшие посты в своей ленте.

Хуго Шмайссер в своих воспоминаниях пишет: «Если бы не этот придурок Миша Калашников…
Хуго Шмайссер в своих воспоминаниях пишет: «Если бы не этот придурок Миша Калашников…
Хуго Шмайссер в своих воспоминаниях пишет: «Если бы не этот придурок Миша Калашников, который вечно путался…
Первая битва человечества: что это было?
Первая битва человечества: что это было?
Три тысячи двести лет назад состоялась самая грандиозная битва бронзового века: несколько тысяч человек обстреливали друг…
Столкновение Ту-154М и «Боинга-757» над Германией
Столкновение Ту-154М и «Боинга-757» над Германией
Эта авиакатастрофа потрясла Европу. В ночь с понедельника на вторник 2 июля 2002 года в небе…
Как заселяли выморенную голодом Украину
Как заселяли выморенную голодом Украину
Статистика за 1933 год (только то что удалось установить): Одесская область. Из Горьковской переселены в Одесскую…
Почему уничтожили генерала Дудаева
Почему уничтожили генерала Дудаева
 21 апреля 1996 года был убит президент Чечни, мятежный генерал Джохар Дудаев. Дудаев справедливо потребовал от…
АТОМНИЙ ВИБУХ В ДОНЕЦЬКІЙ ШАХТІ. ЕКСПЕРИМЕНТ 1979 РОКУ
АТОМНИЙ ВИБУХ В ДОНЕЦЬКІЙ ШАХТІ. ЕКСПЕРИМЕНТ 1979 РОКУ
Відтоді, як Радянський Союз зобов’язався припинити випробування ядерної зброї над поверхнею Землі, сумнівні досліди проводили в…
Легендарный наемник “Конго” Мюллер – судьба “дикого гуся”
Легендарный наемник “Конго” Мюллер – судьба “дикого гуся”
«Майор Зигфрид Мюллер кажется сегодня почти выдуманной фигурой: трудно себе представить, чтобы в одном человеке соединились…
Полина Орловская «Дневник киевлянки»
Полина Орловская «Дневник киевлянки»
«Комсомольская правда» продолжает публиковать подлинные свидетельства русских людей о подлинных события, происходящих в Киеве под жовто-блакытной…
СОЛДАТСЬКИЙ КАЙФ: ЧИМ ПЕРЕМАГАЮТЬ СТРАХ І БІЛЬ
СОЛДАТСЬКИЙ КАЙФ: ЧИМ ПЕРЕМАГАЮТЬ СТРАХ І БІЛЬ
Страх смерті заважає виконувати завдання сучасним солдатам. Фахівець з психології вбивств Дейв Гросман наводить статистику, за…
Под прикрытием миротворцев
Под прикрытием миротворцев
У новостей о будущем Донбасса есть удивительное свойство. По ним можно изучать предвзятость мышления и зависимость…