Політика 10 Серпня 2017 8:18Mikel

10 фактів про Брюса Лі, які ви могли не знати

Поза всякими сумнівами, Брюс Лі був і є справжньою легендою кіно і бойових мистецтв. Про його особистість, силу волі та екстраординарні здібності написано дуже багато статей і навіть книг. Брюс Лі – це супермен свого часу, який невтомно долав усі перешкоди на шляху до успіху. Завдяки своїй завзятості він зміг не тільки досконало освоїти кунг-фу, але і стати першою в світі міжнародною китайською суперзіркою, подолавши бар’єри раси і національності. Нижче представлені кілька фактів з біографії цієї унікальної людини, які можуть вас здивувати.

1. Він виїхав в США в тому числі щоб уникнути неприємностей з законом.

реклама

Брюс Лі виріс на вулицях Гонконгу в 1950-х роках і ще дитиною був в складі банди під назвою Тигри з Джанкшен-стріт. Одного разу він навіть побив сина відомого члена Тріади. Зрештою батьки вирішили, що йому буде краще виїхати з країни, і відправили його в США.

2. Брюс Лі відстояв своє право викладати кунг-фу в поєдинку.

У 1964 році Брюс почав викладати бойові мистецтва в Каліфорнії. У той час, як інші викладачі навчали кунг-фу тільки китайців, він вважав, що знаннями слід ділитися з усіма, незалежно від расової приналежності. В результаті один з членів китайської громади, Вонг Джек Ман кинув Брюсу Лі виклик. В умовах поєдинку говорилося: якщо Брюс Лі програє, йому назавжди буде заборонено викладати кунг-фу НЕ китайцям.Зрозуміло, він виграв і продовжив вивчати своєму бойовому мистецтву всіх, кого приймав у учні.

3. Його надмірно інтенсивні тренування один раз призвели до травми хребта.

Тренування Брюса Лі були важкими і небезпечними, навіть якщо їх виконувати з усіма пересторогами. Але одного разу він не розминаючись, виконав вправу зі штангою вагою 45 кг і отримав при цьому серйозне пошкодження хребетного нерва. Не дивлячись на прогноз лікарів, Брюс Лі повністю оговтався після травми і зумів стати ще швидше і сильніше, ніж був до цього.

4. Серед його клієнтів було чимало знаменитостей.

У числі учнів Брюса Лі були такі відомі люди, як Стів Макквін, Джо Льюїс, Чак Норріс, Джеймс Коберн та інші. Незважаючи на те, що Брюс Лі намагаючись позбутися від знаменитостей, багаторазово піднімаючи ціну на уроки, потік охочих не висихав.Одного разу він навіть літав до Швейцарії, щоб дати приватні уроки Роману Поланскі.

5. Він був занадто швидкий для камер.

Оператори не раз просили Брюса Лі наносити удари повільніше, щоб камери встигли зафіксувати його рухи.

6. Брюс Лі був частково німцем.

Дідусь Брюса Лі був наполовину німецької національності.

7. Він був швидше, ніж будь-хто з людей.

Брюс Лі придумав такий трюк: хтось тримає монету на відкритій долоні і швидко стискає долоню в кулак. За ці частки секунди Брюс Лі встигав замінити монету на іншу.

8. Одного разу він випадково травмував іншого актора під час зйомок.

Під час зйомок фільму «Вихід дракона» Брюс Лі ненавмисно зламав руку акторові Бобу Уолу.

9. Він міг віджиматися всього чотирьох пальцях.

Тренування Брюса Лі включали в себе віджимання, при яких він упирався в підлогу тільки великими і вказівними пальцями рук.

10. Брюс Лі володів технікою «однодюймового удару».

Цю техніку він чудово продемонстрував на чемпіонаті 1964 року в Лонг Біч, коли збив з ніг свого партнера по спарингу, перемістивши кулак всього на 2,54 см.

Джерело: http://www.tutkatamka.com.ua/cikavinki/10-faktiv-pro-bryusa-li-yaki-vi-mogli-ne-znati/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ