Політика 4 Грудня 2017 6:52Mikel

ПРОЕКТ УКРАЇНСЬКОЇ БМП «КЕВЛАР»

Однією з таких компаній є приватна корпорація «Укріннмаш» (не путати з державною фірмою «Укрінмаш»)*.

Приватна корпорація «Укріннмаш» об’єднує ряд машинобудівних підприємств Харківщини та України, що спеціалізуються в основному   на випуску деталей для сільськогосподарської,    комунальної та військової техніки.

На виставці «Зброя та безпека-2017»  вона представила власний проект гусеничної БМП «Кевлар».

ТТХ:

Конструкція:

Судячи з ескізу, БМП «Кевлар» буде створена на базі МТ-ЛБ (про наміри відновлення виробництва якого було заявлено ще в 2015 році)** Корпус нової БМП буде значно вищим за МТ-ЛБ, що покращить її ергономіку.

БМП «Кевлар» буде пристосована для перевезення 10 військовослужбовців (3+7), та матиме вагу близько 16 тон, що є достатньо високим показником, і дає широкі авіатранспортабельні можливості.

 

 

 

Захист – на нову БМП пропонується встановлення елементів динамічного захисту «Ракетка». Це полегшена версія динамічного захисту «Ніж», що розроблена спеціально для легкої бронетехніки.

Також посилення захисту БМП передбачається встановленням комплексу активного захисту «Шершень» («Заслон-Л»). Варіант КАЗ «Шершень» являється варіантом КАЗ «Заслон» для легкої бронетехніки.

Розробники заявляють, що нова БМП буде мати рівень захисту 2 *(Snanag 4569).

фото КАЗ “Шершень” на польському легкому танку “Аедерс”:

 

    фото КАЗ “Шершень” на БМП-2:

   Елемент КАЗ “Шершень”:

Озброєння – озброєння представлене типовими для української  легкої бронетехніки бойовими модулями «Штурм» або «Парус». Які використовуються на БТР-4, модернізованих  БМП та МТ-ЛБ.

Рухливість –  за проектом розробників, на БМП «Кевлар» буде встановлено західний двигун Deutz або Cummins. Що забезпечить швидкість 70 км/год по шосе, та до 5 км/год на воді. БМП буде плаваючою.

 

П.С  Крім описаного проекту БМП «Кевлар», в Україні ведуться роботи ще по декількох проектах гусеничних БМП, в тому числі і державним конструкторським бюро ім. Морозова.

Така конкуренція між декількома розробниками буде сприяти розвитку бронетанкової галузі в цілому.

 

 

*державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна фірма «Укрінмаш», є дочірнім підприємством компанії «Укрспецекспорт».  З корпорацією «Укріннмаш» має тільки схожу назву (що зроблено напевно в маркетингових цілях). В назві корпорації «Укріннмаш» використана друга буква «Н».

** https://defence-ua.com/index.php/home-page/3500-khtz-vypustytyt-doslidnyy-zrazok-mtlb-bez-rosiyskykh-komplektuyuchykh

Посилання «Укріннмаш»  http://www.ukrinnmash.com.ua/

Автор: MARINER

Джерело: http://mil.in.ua/proekt-ukrayinskoyi-bmp-kevlar/
Схожі статті