Політика 5 Квітня 2018 7:18Марина Сейлор

16 головних помилок молодості, які вбивають ваше майбутнє

Молодість проходить у боротьбі, що спустошує. Ти й не помітиш, як найбільш плідний і яскравий час твого життя залишиться далеко позаду. Пам'ять збереже лише найдивніші моменти твого минулого, а ще вона збереже біль від помилок, які ти зробив у свої 20 з гаком років. BroDude.ru розповідає, як зберегти і примножити дари молодості і не втратити безліч шансів, які в дорослому віці вже не з'являться. Отже далі - головні помилки молодості, які вбивають майбутнє

1 Не ризикувати

Ти перебуваєш в самому розквіті сил. Твій організм, розум, удача перебувають у своєму абсолютному значенні. Немає сенсу чекати - час діяти. Тобі варто вбити в голову просту істину: в цьому світі перемагають люди ризику, а не люди страху, а ризикувати краще в молодості, інакше ти втратиш усі свої шанси і не зрушиш із місця, ні в плані кар'єри, ні в плані особистого життя.

2 Не робити нічого, щоб забезпечити своє майбутнє

Впевнені, що витратити всю свою зарплату на різні ніштяки і відпочинок - це весело. Ми виправдовуємо подібну поведінку тим, що ми занадто молоді, щоб планувати майбутнє, але якщо ти розтрачуєш свій потенціал зараз, то ніякого майбутнього у тебе просто не буде. Це круто, якщо ти працюєш барменом і на виручені гроші подорожуєш світом, але хіба хочеш ти все життя пропрацювати барменом? Хіба хочеш залишитися без будинку і міцної позиції в суспільстві?

3 Оточити себе людьми минулого

Спілкуватися зі старими друзями зі школи - це здорово, але хіба після всіх цих років тебе щось пов'язує з ними, крім спогадів? Молодість - це чудовий час для того, щоб шукати нові знайомства, які будуть не тільки приємні, але й вигідні. Так, немає нічого поганого в тому, що називається «зв'язками». Зручно тримати при собі приятелів-юристів, медиків, стоматологів, прокурорів і поліцейських. Горизонтальна кооперація починається з простої дружби, і вона важлива, якщо ти хочеш досягти високого статусу.

4 Ніколи не залишати зону комфорту

Так, світ жорстокий і небезпечний, але якщо ти будеш бігти від нього, то все буде тільки гірше. Щоб дати відсіч жаху, який тебе оточує, належить стати сильніше, інакше ніяк. Треба залишити зону комфорту, щоб наситити паливом зростання власної особистості. Важливо розуміти, що при сучасному темпі життя, відгородивши себе від світу, ти закриваєш доступ до всіх його благ. Будь мужній і не біжи від проблем - вирішуй їх і нічого не бійся.

5 Пишатися лайками і кількістю «друзів»

Якщо ти з тих людей, які пишаються кількістю підписників у себе в Instagram або VK, то з тобою щось сталося, щось огидно принизливе. Твої пости в соціальних мережах, які можуть набирати чотиризначні лайки, не роблять з тебе героя епохи. Цим не слід пишатися. Ти повинен коштувати більше, ніж твій успіх у соціальних мережах.

6 Постійно шукати виправдання своєму вибору

Роби тільки те, що хочеш робити, і ніколи не виправдовуйся. Тому що тобі не потрібно доводити своє рішення, якщо ти відчуваєш, що воно правильне, особливо якщо це рішення стосується твого життя. Коли ти починаєш шукати виправдання, то ти починаєш небезпечну гру, в якій можеш зазнати поразки. У молодості немає місця для сумнівів. Якщо хочеш поїхати в іншу країну - їдь. Якщо хочеш поміняти роботу - шукай нову. Якщо хочеш жити з іншою жінкою - живи. Тобі не потрібно пояснювати іншим людям, навіщо ти зробив так, а не інакше.

7 Слідувати за натовпом

Тиск з боку натовпу є одним з найбільш значних факторів, завдяки якому змінюється твоє життя. Це особливо помітно на той час, коли ми були підлітками, але коли ти переходиш позначку в 20 років, то все повинно змінитися. Ти не повинен робити те, що роблять інші. Думати так, як думають інші. І хотіти того, що хочуть інші. Знайди свій шлях.

8 Намагатися жити так, як хочуть цього батьки

Твої батьки, безперечно, бажають тобі тільки добра, але це добро не буде працювати в контексті твого особистого, персонального життєвого досвіду. У них свій шлях, у тебе свій. Вони хочуть, щоб ти став юристом, керівником батьківського бару, інженером, а ти, хоч убийся, але хочеш стати скрипалем - і ти повинен стати скрипалем, якщо цього хочеш. Не йди на поводу у батька або матері - це твоє життя, а не їхнє.

9 Порівнювати себе з іншими

Якщо хочеш вбити своє бажання, але почни порівнювати себе з великими, геніями, мільйонерами та іншими людьми, які піднялися на Олімп. Якщо вже почав дивитися вгору, то пам'ятай, що всі твої авторитети колись були простими людьми, які працювали. Напевно, був день, коли Джимі Гендрікс взяв гітару в руки і не зміг зіграти навіть найпростіших акордів - тоді він ще не був відомий, але він вже був Джимі Гендріксом. Ось і ти повинен думати, що тобі належить багато роботи, щоб чогось досягти.

10 Шукати схвалення на стороні

Ми постійно шукаємо схвалення ззовні, але це схвалення не одержати тільки за рахунок пошуку. Потрібно зробити щось круте, щоб люди прийшли до тебе і сказали: «Вау, а ти не такий поганий, як я думав», по-іншому не буває. Якщо ти женешся за схваленням, то ти забуваєш про сам процес, який повинен доставляти тобі задоволення тільки тому, що ти цим займаєшся, а не тому, що тебе хтось хвалить.

11 Витрачати всі свої гроші на випивку

Тут усе просто. Якщо у випадку з Чарльзом Буковськи пияцтво стало візитною карткою творчості, то для решти світу пияцтво є справжнісінькою недугою, що руйнує відносини, кар'єру, мозок. До того ж пияцтво занадто дорого обходиться твоєму гаманцю.

12 Не визнавати свої помилки

Якщо ти переконаний у своїй непогрішності, то радимо заснувати свою власну церкву і зібрати таких же ідіотів, як ти сам. У реальному ж світі непогрішних людей немає. Всі помиляються, кожен падає обличчям у бруд з власної ініціативи, і дійсно мудрі люди готові це визнати.

13 Залишатися в стосунках, тому що ти боїшся залишитися сам

Не залишайся з кимось тільки тому, що ти звик до життя удвох і боїшся залишитися сам - без сексу, тепла та іншої людини під боком. Розумієш, будь-які «звичні відносини» вбивають романтичну складову, яка і створює атмосферу здорових відносин, де кожен живе з тим, з ким дійсно хоче. Шукай ту подругу, яку любиш, а не з якою просто зручно.

14 Слухати людей, які запевняють тебе в тому, що ти не здатний домогтися свого

Зазвичай молоді хлопці оточені зграями злих «старих», які тільки і чекають, щоб сказати в обличчя, що ти занадто молодий і недосвідчений для цього, і у тебе нічого не вийде. Але це не так. Молодість - це дуже вдалий час для того, щоб домогтися найвищої точки соціалізації. Сьогодні ти можеш стати мільйонером в свої двадцять, винахідником, режисером світового рівня, кращим менеджером, коміком, сценаристом - ким завгодно. Справа залишається за малим - потрібно повірити в себе і вперто рухатися до мети, незважаючи на те, що тобі кажуть.

15 Не читати

«Кому потрібні ці книжки?» - запитаєш ти. Вони потрібні всім, тому що в свої двадцять років ти втратиш опіку батьків, вони не будуть виховувати тебе, проектуючи свій досить скромний досвід на твою особистість, однак виховання і освіта на цьому не закінчуються. Книга - твій єдиний учитель на цьому шляху. Ти повинен читати художню літературу, щоб зрозуміти людську природу.

16 Робити щось тільки з почуття обов'язку

Можливо, що «борг» - це не пусте слово, якщо ти дійсно комусь щось винен, наприклад, одному гроші, або подрузі послугу. Тоді ти повинен виконати свою обіцянку, щоб не уславитися людиною, якій не можна довіряти. В інших випадках суспільство використовує слово «борг» тільки для того, щоб схилити тебе робити те, що ти робити не повинен. У кожної людини є свої природні права, які можуть йти врозріз із порядком держави або суспільства.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/157833-16-glavnye-oshibok-molodosti-kotorye-ubivajut-vash.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ