Здоров`я 11 Листопада 2020 8:45Марина Сейлор

3 простих способи, які очистять магазинну курку від шкідливих речовин і антибіотиків

Якщо ви хочете мати чисте куряче м’ясо на своєму столі, то потрібно або жити в селищі, або ж мати там знайомих. Адже все м’ясо, яке продається на прилавках магазинів, не є дуже якісним. Кури, які розводяться для промислових масштабів, переважно годують комбікормом, а не зерном. Інколи їх навіть накачують антибіотиками, щоб захистити від безлічі хвороб.

Коли людина споживає таку курятину, це негативно позначається на її здоров’ї. Окрім цього, організм звикає до антибіотиків й це унеможливлює лікування багатьох захворювань. Сьогодні ми вам розповімо, як зробити магазинне м’ясо придатним до вживання.

Спосіб номер один.

Тривала дія високих температур руйнує антибіотики. Саме під час варіння всі шкідливі речовини потрапляють у воду. М’ясо потрібно попередньо відварювати близько пів години. Перший бульйон слід обов’язково зливати, а з другого можна вже варити рідкі страви. Щоб курка позбулася шкідливих речовин, просто відваріть її.

Спосіб номер два.

Також цілу курку краще не використовувати. Готуйте її частинами, адже всі токсини накопичуються саме в печінці, нирка та шкірі. Ці частини обов’язково викинути. Також ретельно очищайте курку від таких субпродуктів, як сухожилля, плівки, жир.

Спосіб номер три.

Тут я вам хочу розповісти про приготування двох спецрозчинів, які розчиняють антибіотики. Перший:змішати літр чистої води, пару столових ложок солі, а також сік половини лимона. Замочити курку в цьому засобі пів години, а потім злити. Промити курку водою.

Також перед варінням можете замочувати сире м’ясо в таких речовинах: збитий білок або сумішшю молока та води. Птах отримує антибіотики переважно тетрациклінової групи, а ці речовини нейтралізуються цими білками.

Це не тільки очистить м’ясо птиці, але і зробить його більш м’яким.

Вам була корисною ця інформація?

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/150246/


Пора подготовиться к сезону и купить костюм для зимней рыбалки

Схожі статті