Каталог М46 16 Квітня 2017 10:34slovotkach

4 причини взяти кредит готівкою в інтернеті

Багато позичальників думають, що отримати мікрокредит досить важко. Насправді, це набагато легше, ніж вибрати мікрофінансову організацію, в якій можна було б цей отримати позику.
Хто найчастіше стає клієнтом мікрокредитних компаній? Чому люди беруть гроші в борг і на що вони їх витрачають? Хто частіше звертається за позиками і куди витрачаються гроші?

Як показує статистика, переважна більшість клієнтів мікрофінансових організацій — це працездатне населення з низьким і середнім рівнем життя.
Багато серед клієнтів і таких позичальників, які відносяться до соціально-незахищеної групи населення (безробітні, інваліди, пенсіонери, студенти і т. д.)

Серед найпопулярніших цілей отримання короткострокових мікропозик до зарплати можна виділити наступні:

1.Необхідність перекредитуватися. Позичальники беруть новий мікрокредит, щоб погасити старий мікрозайм в іншій організації, або внести платіж за банківським кредитом, повернути борг знайомому і т. д.
2.Необхідність «дожити» до зарплати. Дуже часто трапляється так, що зарплату не вдається розтягнути на весь місяць і буквально за тиждень до чергової виплати в гаманці вже не залишається ні копійки. У таких випадках мікрозайм стане відмінним рішенням. Позичальники беруть гроші в борг, щоб елементарно купити продукти, оплатити проїзд до роботи, здати на шкільні обіди за дитину і т. д.
3.Необхідність термінового недорого лікування. Мова йде про лікування хворого зуба, проходження процедури МРТ, придбання ліків і т. д.
4.Купівля дорогої речі — одна з найбільш частих причин оформлення мікропозик. Часто покупками стають другорядні речі, які не так вже й важливі. Наприклад, новий телефон, шуба або пуховик влітку, планшет, велосипед, ювелірні прикраси і т. д.

Як можна подати онлайн-заявку на кредит готівкою?

У потенційного позичальника є лише один спосіб дистанційної подачі заявки на надання мікрокредиту в сервісі Креді — через інтернет.

Залишити заявку по телефону або в офісі не можна. Організація займається онлайн-кредитуванням і не обслуговує клієнтів офісах або точках обслуговування. Вона їх навіть не має. Заявки по телефону також не приймаються.

Для подачі заявки клієнту потрібно зареєструватися, вибрати бажану суму і строк, заповнити анкету, авторизуватись через соціальні мережі, підтвердити своє місце розташування, вибрати спосіб отримання грошових коштів та надіслати анкету на розгляд.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ