Прес-релізи 1 Березня 2021 11:19Марина Сейлор

5 ознак того, що ви відвідуєте гарну стоматологію

Стоматологій безліч, але чи всі вони однакові? Чи слід взагалі шукати якусь особливу? А якщо слід, то на що саме необхідно звертати увагу?

Слід обрати таку лікарню, де працюють професіонали, що радо зустрічають, лікують якісно і рахунок за це адекватний. Тож на що звернути увагу, щоб зрозуміти - ви саме там де потрібно?

  • Штат клініки

У пошуках стоматології у Одесі odesa.dent-art.com.ua/ru звертайте увагу на наявність різних спеціалістів у штаті. Якщо у розділі “лікарі” є стоматологи різного профілю - це добра ознака. Так, більшість повсякденних проблем вирішує стоматолог-терапевт. Але наявність у штаті пародонтолога, ендодонтиста, гнатолога, імплантолога, ортопеда, ортодонта, хірурга та інших є запорукою того, що вам зможуть допомогти з задачею будь-якого рівня. 

До того ж протягом усього життя нам потрібно розв’язувати різні питання: лікування карієсу, відбілювання зубів або професійне чищення, відновлення втрачених зубів та інше. Тож гарно якщо з усіма питаннями ви можете звернутися у перевірену раніше клініку, замість того щоб шукати кожен раз нову.

  • Наявність сучасного обладнання.

У стоматології високого профілю проводять лікування за сучасними методиками, стежать за розвитком закордонної медицини, обмінюються досвідом. 

Щоб практикувати сучасні техніки лікування, треба мати необхідне обладнання та матеріали. Тому вам запропонують провести діагностику на місці (наприклад зробити рентгенівський знімок або томографію), на вибір завжди буде декілька варіантів протезування або імплантів різних виробників, лікування зубів під мікроскопом та інші здобутки сучасності.

  • Вам завжди раді.

Зараз річ не про привітного адміністратора (хоча це теж ознака гарного закладу).

Скоріше мова про спілкування з лікарем: чи відповідають вам детально на ваші питання, розповідають про план лікування, що і навіщо потрібно, переваги та недоліки кожного варіанту, тривалість та вартість лікування та інше. 

Якщо лікар неохоче відповідає, уходить від деталізації на консультації, не пропонує альтернатив або не пояснює чому вони неможливі, нетерплячий до ваших питань… ну ви зрозуміли….шукайте іншого.

  • Високий професіоналізм (висока якість лікування)

Цей параметр відверто кажучи складніше перевірити. Безліч друкованих дипломів на стінах кабінету не завжди можуть гарантувати якість лікування. 

Радимо пошукати відгуки про клініку (серед знайомих / на форумах та сайті). На сертифікати на стінах все ж теж зазирніть - чи є серед них закордонні, чи є сертифікати з майстер-класів, чи є нові (за останні роки). Якщо вагаєтесь, не соромтесь і запитайте свого лікаря напряму - чи є у нього досвід у таких складних ситуаціях як ваша. 

Ще один варіант - почати лікування з чогось простого (наприклад поверхневого карієсу), скласти враження. Кваліфікований лікар уважно ставиться до лікування як незначних дефектів, так і складних випадків.

  • Адекватні та обґрунтовані ціни.

У переліку цей пункт останній, але для пацієнта він є вагомим. Вартість лікування у гарному закладі не може бути зовсім низькою. Вона буде скоріше за все сходитися із середньою ціною по вашому місту. Маніпуляції, що мають вищу вартість повинні бути обгрунтовані. Наприклад, імплантація титанового кореня залежить від вартості імпланту (матеріалу, країни походження). Також ціна може відрізнятись, якщо лікування проводить досвідчений спеціаліст, який володіє сучасними методиками. 

Тут теж все просто, якщо є сумніви - питайте. У випадку коли ціна обгрунтована (використовується матеріал вищої якості, новітня технологія, специфічне обладнання, залучення вузькопрофільного спеціаліста, тощо) і вам детально пояснюють переваги лікування, при тому одночасно розповідають й про можливі альтернативи і їх вартість - це гарна ознака.

Джерела:

  1. Ю.Г. Кононенко, М.М. Рожко / Клінічний довідник лікаря стоматолога загального профілю. Клініка, діагностика, методи лікування, Київ «Medbooks», 2012. - 348 с.
  2. Матеріали сайту DentArt
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ