Прес-релізи 17 Травня 2022 12:50Марина Сейлор

5 порад ветеринара щодо того, як обрати надійний зоомагазин

Домашні улюбленці потребують особливої уваги, харчування та догляду. Щоб раз і назавжди обрати надійний інтернет магазин зоотоварів, необхідно відповідально  підійти до його вибору. Українські ветеринари точно знать, яким має бути інтернет зоомагазин, щоб туди поверталися сотні покупців.

Спеціалізація зоомагазину

Найкраще заздалегідь визначитися з метою вашої майбутньої покупки. Варто пам'ятати, що певні зоомагазини можуть мати спеціалізацію. Наприклад, щоб придбати акваріум, то розумніше буде звернутися до магазину, у штаті якого є спеціаліст з догляду за домашніми підводними тваринами та рослинами. Він допоможе не тільки вибрати відповідне обладнання, але й зробить всі необхідні налаштування та порадить, які рослини для акваріума потрібно придбати.

Широкий асортимент продукції

Товари для собак та товари для котів – найпоширеніші зоотовари. Тому якщо ви маєте намір купувати корма та обладнання у певному зоомагазині, то варто орієнтуватися на асортимент, який має повністю задовольнити потреби вашого улюбленця. У хорошому зоомагазині обов'язково мають бути представлені:

  • корма, що задовольняють повсякденну потребу вашого улюбленця у вітамінах та мікроелементах;
  • лікувальні комплекси;
  • товари для тварин з особливостями (для тварин, що годують; для вагітних собак та кішок; для стерилізованих котів та собак; для тварин із чутливим травленням, тощо);
  • корм для тварин певних порід.

Наявність ветеринарної клініки на базі зоомагазину

За рекомендаціями ветеринарів, найкраще віддавати перевагу магазинам, які мають на своїй базі ветеринарну клініку. Це дозволяє обстежити тварину на предмет гострих або хронічних захворювань, а також підібрати оптимальний вітамінний комплекс, що підходить до характеристик організму тварини. При покупці необхідно звертати увагу на те, чи продукція, що реалізується зоомагазином, відповідає санітарно-гігієнічним та ветеринарним висновкам.

Репутація інтернет-зоомагазина

Якщо бажаєте придбати якісні товари для собак, то варто ретельно ознайомитися із зоомагазинов. Особливу увагу варто звернути на наступні моменти:

  • відгуки покупців на незалежний сайтах та ветеринарних форумах;
  • співробітництво із відомими брендами;
  • офіційні сторінки у соціальних мережах;
  • доступна інформація про оплату, доставку, умови повернення;
  • контактна інформація;
  • наявність/відсутність стаціонарного зоомагазину.

Серед різноманітності магазинів, де можна купити зоотовари для собак, складно знайти найкращий майданчик. Якщо хочете заощадити час на пошуках, радимо звертатися до petslike.net. На офіційному сайті зоомагазину представлені товари преміум-класу, які можна придбати у будь-якому фасуванні.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ