Кожному з нас, хоче він того чи ні, щодня доводиться взаємодіяти з різними людьми для вирішення різних проблем і задач, і від того, наскільки ефективно нами побудована взаємодія з іншою людиною, багато в чому залежить відсутність або наявність бажаного результату. Тут якраз виникає головна проблематика: нерозуміння чого очікувати від інших людей, і як наслідок неможливість попередити і уникнути неблагополучного результату взаємодії.

Дослідженням проблематики поведінки людей займалося багато вчених і різних фахівців, проте в даній статті хотілося б звернути увагу на класифікацію, виведену вченим, академіком "УАН" Олегом Мальцевим, який описав вичерпну кількість речей, які роблять все люди.

Ця діагностична лінійка представляє особливий інтерес з точки зору практичного використання в житті і діяльності для того, щоб виключити застосування цих речей іншими людьми до вас:

1. Підміна понять.

Всі люди підміняють поняття. Наприклад, при проведенні переговорів щодо предмета обговорення одна людина розуміє одне, інша - зовсім інше. Як результат, після закінчення переговорів обидві сторони вважають, що вони про все домовилися і розійшлися, але насправді, вони один одного не зрозуміли. Кожен говорив на своїй мові. Якщо запитати кожного з них про щось конкретно, то кожен опише своє розуміння суті питання. Звідси і виникає вираз: «Правда у кожного своя!».

2. Підміна ролей.

Як це виглядає? Уявіть собі ситуацію. Приходить бухгалтер до директора і говорить: «У мене двоє дітей, збільшіть мені зарплату!». Хіба директор домовлявся з матір'ю двох дітей про що-небудь? Він брав на роботу бухгалтера, та саме в цій ролі варто було б ставити питання про підвищення зарплати. У компанії є тільки співробітники, там немає матерів, подруг - там всі співробітники. У кожного є свої завдання, які він вирішує.

3. Прикидаються.

Людина прикидається ідіотом, каже: «Я не розумію. Я не знаю". Уявіть собі, перед вами доросла людина, їй 40 років, а вона каже: «Я не знаю, я не розумію, а що це?». Вона робить з себе дитину. Люди можуть вести себе так і в бізнесі, і в житті.

4. Підміняють кінцеві інциденти.

Йдеться про те, коли ви домовляєтеся з людиною про одне, а вона робить так, як їй хочеться. Начебто ви все обговорили і домовилися, кінцевий результат, який необхідно досягти сформували. Слід приступити до виконання зобов'язань сторін, а ваш опонент вже так не хоче. Чому? Причин може бути безліч, наприклад, він просто передумав, або йому дружина сказала, що все повинно бути по-іншому.

5. Міняють домовленості в односторонньому порядку.

В цьому випадку, людина просто може не поставити вас до відома, що вона планує діяти якимось іншим способом, ніж ви домовилися раніше.

6. Вимагають погоджувальних результатів.

«Погодьтеся з тим, що я хороший». Коли людина влаштовується на роботу і каже: «Ось моє резюме, ось де я працював, ви повинні мені платити ось такий оклад», вона просто вимагає погоджувальних результатів. Все повинно бути, як йому хочеться. Ви повинні просто погодитися з тим, що він хороший фахівець. Якщо ви не згодні з його думкою, то ви стаєте поганим. У таких ситуаціях слід попросити продемонструвати компетентність - що він саме той, за кого себе видає.

7. Залишають шляхи до відступу.

Хитрі люди завжди залишають собі лазівку, як би можна було ухилитися, або шукають, як проти вас можна зіграти. Коли хтось говорить: «Я хочу, щоб все було прозоро!», Насправді він хоче розуміти, де він вас може обдурити.

8. Вводять в оману.

Введення в оману - один із способів контролювання людей. Сунь Цзи в трактаті про війну писав: «Війна - шлях обману, обман - шлях війни». Неможливо успішно вести війну, не обманюючи противника.

Так виглядають 8 речей, які роблять все люди на Землі. Навіщо вони це роблять? В силу того, що людина не володіє знаннями і здібностями для вирішення задач в житті і діяльності, вона змушена пристосовуватися і застосовувати ці 8 речей для того, щоб хоч якось виживати.

Людині стає дуже страшно, коли вона нічого не контролює в своєму житті, тому за допомогою таких нехитрих маніпуляцій вона намагається це зробити. Однак вона не розуміє головного: замість того, щоб намагатися контролювати, необхідно почати управляти положенням справ, що значно ефективніше. Люди, які всім керують, нічого і нікого не хочуть контролювати тому, що в цьому випадку в цьому немає ніякої необхідності.

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о
«Больше никому не нужен»: Пореченкова настигла расплата за поддержку боевиков
В крымский санаторий ворвалась вооруженная банда — пострадала Поклонская
Зеленському запропонували продати віллу в Італії, щоб побудувати дорогу
У «Слузі народу» вважають Портнова ідеальним кандидатом на посаду голови ГПУ
«Простих людей не пускають!» Зеленський втрапив у новий гучний скандал у Черкасах. ВІДЕО
«Розлучення року»: реакція соцмереж на відставку Богдана. ФОТО. ВІДЕО
«Погано скінчиться»: Зеленський затіяв дуже небезпечну гру з США
«Все потерял за день»: Газманов жестоко заплатил за крымские концерты
«Може, мені час купити твоє вухо?» — Портнов погрожує за нагадування про його роботу на режим Януковича
«Барига»: в мережі шоковані місячними витратами на діяльність президента Зеленського
«Забудьте о понятии «братские народы»: Цимбалюк в прямом эфире жестко поставил россиян на свое место
«Подзвоню Траму з приводу цього чорта»: Кличко епічно потролив Богдана. ФОТО
«Як при СРСР»: перед приїздом Зеленського в Черкасах відзначилися маразмом. ВІДЕО
Партія «Слуга народу» віддала Коломойському третину свого бюджету
Как советская официантка сбежала в Австралию в одном купальнике