А на могилі Путіна, після перемоги, я обов’язково посаджу «укроп»

Переглядів: 519
А на могилі Путіна, після перемоги, я обов’язково посаджу «укроп» Авторські статті

Наскільки при зміні перебігу подій навколо змінюються цінності і люди починають зовсім по-іншому усвідомлювати життя прагнути до чогось іншого не матеріального. Так не оголошена війна змінила пріоритети для українців. Народ змінився вперше за довгі два десятка років почавши цінить і розуміти значення слова незалежність.

Від тепер вдихаючи на повні груди свіже повітря свободи відчувається його справжність. Ми стали людяними, всі дружньо кожного дня молячись за наших героїв, що на передовій оберігають свою країну. Ми почали віддавати останнє, аби лише допомогти героям. Простим хлопцям, що не побоялися взяти до рук зброю і стати проти окупанта.

А головними пріоритетами в житі кожного громадянина України стала побудова нової країни та найшвидше закінчення безглуздої війни з якої всі українські герої повернуться живими. І наша рідна ненько стане успішною та процвітаючою країною, гідним і толерантним сусідом, який буде відкритий для всіх, хто до нас прийде з дружбою. А на могилі головного ворога, котрий бажає знищити нашу країну ми посадимо «укроп».

Слава Україні!!!

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.

Комментировать

1 Комментарий на "А на могилі Путіна, після перемоги, я обов’язково посаджу «укроп»"

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of

Интересно будут ли могилы у уничтоженных хохлозавоевателей, гниющих по оврагам Донбасса?

Загрузка...