Каталог М149 13 Квітня 2021 17:46Марина Сейлор

AB InBev Efes Україна спільно з компанією з EverGrain запускає виробництво продукції з рослинними протеїнами

AB InBev Efes Україна спільно з компанією з EverGrain запускає виробництво продукції з рослинними протеїнами

Нещодавно компанія AB InBev Efes Україна запустила спільний проект з EverGrain по виробництву продукції на основі рослинних протеїнів. Такий проект був реалізований в багато чому завдяки Грегу Белту, який раніше обіймав посаду директора по напрямку сталого розвитку в AB InBev Efes Україна, а сьогодні є керівником EverGrain. Також варто нагадати, що у компанії AB InBev Efes Україна на даний момент представлені такі торгові марки, як: Чернігівське, Рогань, Янтар, Stella Artois, Bud, Corona Extra, Село і люди, Де Сад.

В сьогоднішніх умовах важливо, щоб був стабільний розвиток передових технологій, які спрямовані на безвідходне виробництво. Відповідно вектор розвитку компанії AB InBev Efes Україна спрямований на співпрацю з EverGrain в області подібного виробництва.

На що буде спрямована співпраця компанії AB InBev Efes Україна з EverGrain?

Головним видом роботи організації EverGrain на чолі Грегом Белтом буде переробка відпрацьованих продуктів ячменю в нові продукти з рослинними білками і клітковиною. Такий підхід роботи від EverGrain цілком влаштовує AB InBev Efes Україна, так як пивної дробини після виробництва в компанії залишається не менше 1,4 млн тонн на рік. Завдяки новому способу утилізації, така переробка набагато екологічніша і не буде шкодити довкіллю.

З огляду на набагато чистіший метод переробки ячменю від EverGrain, на виході всі залишаться тільки у виграші, адже вийде чистий компонент для подальшого виробництва багатьох важливих продуктів і напоїв в яких буде висока харчова цінність. Згодом такі нешкідливі переробки зможуть сприяти зменшенню світових соціально-економічних проблем, наприклад, голоду.

Політика компанії AB InBev Efes Україна націлена підтримувати такого роду проекти по створенню живильного і екологічно чистого продукту. Завдяки починанням EverGrain, був закладений новий вектор розвитку по створенню більш розвиненого і комфортного існування, а це відповідає принципу сталого розвитку.

На даний момент EverGrain на чолі з Грегом Белтом виробляє два види продукції - EverPro і EverVita.

З огляду на істотну підтримку AB InBev Efes Україна, організація EverGrain буде розвивати великий попит на продукти в яких будуть рослинні протеїни, а це важливо для багатьох бізнес-партнерів, для стабільних поставок.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ