Адвокати Зайцевої заявили, що її утримання в СІЗО це «тортури»
Політика 18 Вересня 2018 19:18Володимир Маркопольский

Адвокати Зайцевої заявили, що її утримання в СІЗО це «тортури»

Сьогодні адвокати Зайцевої та Дронова спробували витягнути своїх підзахисних із СІЗО. Але суддя ухвалив зовсім інше рішення.

У Харкові сьогодні, 18 вересня, суд продовжив запобіжний захід у виді утримання під вартою для учасників смертельної аварії на вулиці Сумській Олени Зайцевоїта Геннадія Дронова до 16 листопада. Про це повідомив прес-центр суду.

Таке рішення сьогодні ухвалив суддя Київського райсуду Харкова Віктор Попрас.

На початку засідання адвокати клопотали про те, щоб їхніх підзахисних відпустили під домашній арешт.

Дронов запропонував здати паспорти правоохоронцям та заявив, що нікуди тікати не збирається. Він стверджує, що йому негайно треба повернутися додому, бо в нього хвора мати.

Адвокати Зайцевої заявили про те, що їхня підзахисна потребує якісної медичної допомоги, яку вона не отримує в СІЗО. Вони порівняли ненадання медичної допомоги з тортурами та наголосили, що утримання Зайцевої під вартою не оберне трагедію, яке вже сталася.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
9:45
Срочно. “Это война” в Минске силовики забрасывают протестующих гранатами и стреляют, много раненых
9:40
Карантин не писаний: 40-річна донька Ющенка виблискувала формами в теплих краях
9:25
Згадайте старшого сержанта Смирнова Сергія Миколайовича, одного з кращих розвідників-диверсантів у сучасній історії. ВIЧНА ПАМ”ЯТЬ..
9:13
В Греции грузинские эмигранты избили Саакашвили – видео
9:10
“Ну, просто зашибісь! «Пишайтеся!», Вікторія Сюмар, депутат з річним доходом в мільйон гривеньз гаком… віщає нам, яка навколо дешевизна, низька комуналка і як ми не цінуємо свого щастя. “
3:17
Поки Примадонна мріє про ювілейний концерт, Максим Галкін вже готує для неї м#г#лку: “сімейний склеп з особливим дизайном”
1:17
Как капиталисты строили железные дороги в США