Світ 3 Вересня 2020 13:00Марина Сейлор

Агенти ІДІЛ готували низку терактів в Північній Македонії: деталі викриття

Міністерство внутрішніх справ Північної Македонії вчора розкрило подробиці гучної справи: терористична група з міста Куманово планувала напади (організацію вибухів) на життєво важливі об’єкти, повідомляє «Балканський оглядач».

В результаті спільної операції МВС та Агентства національної безпеки трьох підозрюваних в підготовці теракту було заарештовано. Під час обшуку їхніх будинків та інших місць у Скоп’є та Куманово поліція виявила велику кількість зброї.

В ході операції були вилучені автоматичні гвинтівки, кулемети та велика кількість боєприпасів. Під час арешту підозрюваних було знайдено два пояси з вибухівкою, інші вибухові пристрої та приладдя для їх активізації.

Підозрюваним від 22 до 28 років. Лідером групи, швидше за все, був чоловік, що повернувся із Сирії. Раніше учасники групи були засуджені та відбували покарання у в’язниці за участь у іноземних воєнізованих формуваннях.

Прокуратура вже висунула підозру у тероризмі та створенні терористичній організації, а суд в Скоп’є призначив їм 30-денне затримання.

Джерело: https://sprotyv.info/news/agenti-idil-gotuvali-nizku-teraktiv-v-pivnichnij-makedonii-detali-vikrittya

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ