Каталог М150 5 Травня 2021 8:49Марина Сейлор

Айриш кава – у чому секрет магії напою?

Купажоване ірландське віскі виготовляють за особливою технологією, яка вимагає чималих зусиль і певних навичок. Цей унікальний напій відомий у всьому світі, його із задоволенням вживають у багатьох країнах, в тому числі і в Україні, як в чистому вигляді, так і в складі коктейлів (див. наприклад популярний коктейль айриш кава). Фірмовий м'який смак і дивовижний аромат напою отримують завдяки неординарному способу виробництва і роботі дружного колективу.

Трохи історії

Технологія, за якою виробник досі виробляє Jameson, була придумана і використана вперше ще 1780 р. Д. Джемесоном. Починав він з невеликої віскікурні в Дубліні, а в 1824 році вийшов на друге місце в Ірландії з виробництва і продажу віскі.

Сімейний девіз - «Без страху», якому були вірні всі нащадки винахідника, допомагав їм налагоджувати співпрацю з новими партнерами, розробляти нові технології виробництва, знаходити перспективи для подальшого розвитку. Недарма бізнес Джемесона пережив всі війни і «сухий закон» в Америці, куди поставлялася велика частина приготовленого напою. І зараз цей девіз вказується на кожній створеній пляшці.

Тільки місцева сировина і вода

Щоб приготувати Jameson Irish Whiskey використовується кілька видів віскі: насичений ячмінний, що пройшов дистиляцію в перегінній ємності і елітний зерновий. Для додання готовому напою фірмової м'якості кожну частину переганяють по три рази.

Використовуваний у виробництві ячмінь росте в околицях Міддлтона, на відстані до 100 миль, а воду беруть прямо з річки, яка тече по території віскікурні, що дуже символічно. Адже слово «віскі» ірландською мовою означає «жива вода».

Для виробництва зернового віскі використовується кукурудза, яка в Ірландії через суворий клімат не росте. Тому виробники закуповують натуральне зерно у французьких фермерів, поля яких знаходяться в південних районах країни. Кукурудза там вирощується без хімічних добрив і не має генетичних змін.

Коротко про технології

М'який смак Jameson Irish Whiskey виходить завдяки тому, що воно проходить потрійну дистиляцію, яку придумав засновник бренду Джемесон. Цей унікальний метод перегонки дбайливо зберігається сучасними виробниками.

Віскі визріває в дерев'яних бочках, привезених з Америки та Іспанії. Спочатку в них настоювали кріплені вина, аромат яких і ввібрали в себе ці ємності. Перебуваючи по кілька років в таких бочках, напій вбирає в себе дивовижний дух бурбона і хересу, наповнюється ароматом ванілі, деревної гіркуватості і ледь помітною солодкуватістю.

Чому Jameson Whiskey називається ірландським?

У світі існує безліч строгих нормативів, що регламентують роботу готелів і прокату авто, клініки стоматології, авіаперевезень і багатьох інших сфер. Існує і строгий норматив, який вказує на те, які напої можуть називатися ірландськими. Щоб заслужити таке право, основа віскі повинна бути витримана саме в Ірландії протягом щонайменше трьох років.

Час, який відведено для визрівання, у кожної бочки індивідуальний, його визначає майстер Кевін О'Горман . Через випаровування віскі зменшується на 2% в рік. Виробники впевнені, що це «частка ангелів», яку вони забирають з того дня, коли почали готувати цей напій. При цьому вони завжди акцентують, що виготовлення віскі досі відбувається на одній віськікурні, тому всі етапи виробництва перебувають під суворим контролем - від сировини до склянки й, зрештою, до улюбленого багатьма коктейлю, відомого як айриш кава.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ