Активісти протестували проти концерту російського військового ансамблю в Чехії
Світ 19 Жовтня 2015 16:05Валерій Ворон

Активісти протестували проти концерту російського військового ансамблю в Чехії

Українські та чеські активісти влаштували протест біля концертної зали у Празі, де мав виступати ансамбль пісня і танцю російської армії імені Александрова. У руках демонстрантів були прапори України, Євросоюзу і НАТО. Вони викрикували "Ганьба" та називали концерт "музикою війни і окупації", повідомляє про це Radio Free Europe Radio Liberty.

Також відмічається, що деякі учасники тримали в руках плакати з написом "Росія спонсорує міжнародний тероризм" написані чеською та англійськими мовами.

Один з чеських активістів, який був присутній на акції, Павел Черна пояснив виступ російського військового ансамблю як частину пропаганди Російської Федерації:

"Ми вважаємо неймовірним те, що сьогодні, коли Росія окупувала Крим і розв'язала війну на Сході України, президент Чехії офіційно виступив спонсором концерту ансамблю Александрова. Людям, які вірять, що це лише мистецтво, варто прислухатися до пісень, в яких хвалять так званих "зелених чоловічків", які окупували Крим. Тому це не мистецтво, це частина російської пропагандистської війни".

Під час самого концерту, деякі активісти розгорнули прапор України та Європейського союзу. Проте їх відразу ж вивели із залу.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ