Каталог М36 13 Січня 2017 10:39slovotkach

Актуальні новини України від порталу “Цензор”

Актуальні новини України від порталу "Цензор"

В наш час існує багато інформаційних ресурсів, які в онлайн режимі намагаються надати споживачу якісну та об′єктивну інформацію про події в країні та світі. Проте, досягнути такого результату та завоювати довіру читачів вдається не кожному. Одним із лідерів в цій сфері можна назвати портал "Цензор", який має тисячну аудиторію та піклується про швидке відображення подій.

Структура порталу

Для зручності користування, портал розділений на декілька блоків:

  • новини та події - містять актуальні інформаційні повідомлення, що стосуються важливих сфер життя суспільства чи його окремих груп і регулярно оновлюються;
  • резонанси - зазначені події, які стали актуальними та можуть зацікавити велике коло користувачів;
  • фото та відео - відображені суспількі явища, що були зафіксовані за допомогою фото- та відеопристроїв;
  • анектоди - сьогодні без гумору, який може підняти настрій не обійтися, тому в цьому блоці зібрані анекдоти на актуальні теми;
  • цитати - зазначені вислови політичних та суспільних діячів;
  • фотошопи - оригінально оброблені зображення, покликані саркастично відобразити певні явища чи персони;
  • блоги - стрічки новин відомих людей, де вони вказують свою позицію чи погляди з приводу певних подій.

Україна знаходиться на порозі великих змін, які можливі лише шляхом застовування ефективних реформ. Ознайомитися з їхніми основними ідеями та етапами впровадження, можна у блоці "реформи".

Час від часу з′являються новини, які викликають серед населення особливий резонанс. Для того, щоб відвідувачі мали змогу вільно спілкуватися з приводу конкретної теми, створуються спеціальні форуми.

Для поціновувачів бізнесу, створений окремий блок, що відображає новини в різних сферах підприємницької діяльності України та світу.

Переваги та достоїнства

Якісні новини України онлайн, ще вже давно не мета на майбутнє, а реальна можливість тримати руку на пульсі сучасних подій. Доказом цього слугує портал "Цензор", який має ряд достоїнст, що виокремлюють його серед інших інформаційних ресурсів.

Перше - це можливість ознайомитися з новинами на трьох мовах - українській, російській та англійській. Така особливість збільшує кількість користувачів та дозволяє іноземнім громадянам слідкувати за подіями в Україні.

Для осіб, які не мають часу переглядати всю стрічку новин за добу, передбачена рубрика "Тема дня". Там висвітлені основні події, що стали актуальними протягом дня і потребують особливої уваги.

Відвідувачі, прочитавши новину, можуть безперешкодно залишити коментар. Це дає змогу іншим користувачам не лише дізнатися деталі певної події, але й ознайомитися з точкою зору пересічних громадян з цього приводу.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ