Світ 1 Жовтня 2015 22:58Валерій Ворон

Андрій Дещиця знову прославився

Посол України в Польщі, а раніше міністр закордонних справ Андрій Дещиця знову прославився. Цією новиною поділився народний депутата Антон Геращенко.

Зокрема він розповів на своїй сторінці у facebook, що Дещиця організував "спецоперацію" з облиття кавою так званого "віце-прем'єр-міністра" окупованого Криму Дмитра Полонського, який підробивши закордонний паспорт незаконно потрапив на конференцію з безпеки у Варшаві. Геращенко посилається на російське інформаційне агентство ТАСС.

Також, народний депутат зазначив, що український посол на цьому власні дії не завершив.

"Дещиця по секрету мені сказав, що він не тільки організував облиття Полонського гарячою кавою, а й змусив його заспівати в туалеті знамениті куплети з гімну Харківських ультрас, а також надавав Полонському пару п-й", - йдеться у фейсбуці Геращенка.

Раніше повідомлялося, що самопроголошений віце-прем'єр-міністр Криму  прибув до Варшави для того, щоб взяти участь у конференції Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ. На ній він мав розповісти про "мир і злагоду у Криму після возз'єднання з Росією".

Нагадаємо, що раніше Дещиця був міністром закордонних справ України і прославився спів пісні ультрас про Путіна під посольством Російської Федерації.

Схожі статті