Україна 15 Червня 2017 23:15Денис Діденко

Анексований Крим 3 роки по тому, що змінилось?!

Три роки тому півострів Крим був анексований Росією. Все почалося з появи в Криму людей у військовій формі, яких українці називали «зеленими чоловічками», а в РФ – «ввічливими людьми». Потім пройшов невизнаний Україною референдум, фальшиві результати якого Росія використала аби оголосити Крим своєю «ісконною» територією – встановивши свою традиційно корумповану адміністрацію, ввівши в обіг рубль і розставивши прикордонників на в'їзді.

Ситуація в Україні та Криму розвивається в прямо протилежних напрямках, і не лише в політичному житті. Соціально-економічна ситуація на півострові також залишається складною. Кримчани не лише не отримали того, на що сподівався, але й того, чого вони мали вдосталь перебуваючи під так ненависним окремим маргіналам, українським прапором. Економічна криза, яка тривала в РФ є безумовно все причиною злочинного захоплення кремлем української території, що з цим погоджується вже й російські офіційні особи, наприклад, прес-секретар президента пан Пєсков.

Якісних покращень не відбулося ні в одній із перелічених сфер. За ці три роки відбувся ряд подій, які стали справжніми потрясіннями для кримської економіки. Для прикладу, візьмемо початок туристичного сезону 2017. Ось декілька свіжих відео свідчень.

 

Незважаючи на всі ці факти, в Криму залишаються люди, які навіть зараз кажуть, що, мовляв, незалежно від того, як нам зараз живеться, погано чи добре, «зате ми помремо в Росії»! І справді, Росії дедалі більше пасує назва « Цвинтар нородів».

 

Схожі статті