Каталог М146 30 Грудня 2020 12:46Марина Сейлор

Анна Тігіпко: у izibank один з найнижчих відсотків за кредитним лімітом

Ведучий фінтех-експерт і засновниця izibank Анна Тігіпко повідомила про те, що відсоток за користування кредитним лімітом в банку в найближчий час буде істотно знижений. В цифрах, зниження очікується з 3,6% до 3,08% в місяць, і таким чином дана пропозиція від izibank стане однією з найвигідніших на ринку банківських послуг в Україні. Дана подія - це черговий крок від izibank на шляху створення самого вигідного та зручного сервісу для клієнтів, адже крім зменшення процентної ставки за користування кредитним лімітом, в тому числі збільшується і пільговий період за користування кредитними коштами. До речі, максимальна сума кредитного ліміту може доходити до 200 тисяч гривень - розповіла Анна Тігіпко.

Досить важливим моментом є той факт, що пільговий період на використання кредитних коштів на картці izibank поширюється на абсолютно всі операції, проведені по картковому рахунку. Такі умови сьогодні пропонує далеко не кожен банк.

Інформація про izibank Анни Тігіпко

Фінтек-проект izibank був створений спільно з групою «ТАС» і працює на підставі ліцензії від «ТАСкомбанк». У izibank немає відділень, а вся комунікація між клієнтом і представником банку проходить виключно онлайн. Для цього використовуються найпопулярніші системи обміну повідомленнями, наприклад Telegram або Viber.

На даний момент в додатку izibank є можливість:

  • поповнювати картковий рахунок і перераховувати кошти на картки інших банків;
  • відкривати депозити та керувати ними;
  • використовувати шаблони платежів;
  • відкривати нові віртуальні картки, в тому числі і в іноземній валюті;
  • здійснювати валютно-обмінні операції у додатку;
  • аналізувати свої витрати по картці, користуючись вбудованою системою аналітики;
  • поповнювати рахунок мобільного, а також оплачувати комунальні платежі;
  • і багато іншого…

Всього izibank має 25 продуктів і сервісів, а найприємніший момент полягає в тому, що за більшістю з послуг відсутня комісія банку.

Приємним бонусом є кешбек, який нараховується на всі розрахунки картою в розмірі 1 відсотка, до того ж він збільшується до 2 відсотків щоп'ятниці, але лише на витрати, зроблені в кафе, ресторанах, кінотеатрах і клубах.

Анна Тігіпко розповіла про ідею створення izibank

Рішення про створення izibank приймалося, так як всі сервіси навколо нас діджіталізіруются - розповідає Анна Тігіпко, а головним завданням, яке ставить перед собою izibank є стати краще, дешевше і вигідніше для клієнта, ніж традиційні банки. Тому всі необанки, також як і izibank намагаються прискорити отримання банківського продукту для клієнта. Замовити карту izibank можна за 7-8 хвилин, використовуючи для цього лише смартфон, а якщо є бажання отримати карту з кредитним лімітом, то на це піде не більше 15 хвилин.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ