“Аннушка уже пролила масло” або скорий кінець Путіна
Авторські статті 29 Жовтня 2014 13:58Марина Сейлор

“Аннушка уже пролила масло” або скорий кінець Путіна

«Аннушка масло уже купила,
причем не только купила, но и пролила»
(Михаил Булгаков)

Сам факт кінця Путінської імперії ні в кого не викликає сумнівів, пріоритетним питанням лишається лише те наскільки сильний запас міцності має нинішня Росія і наскільки гучними бачить свої поминки Володимир Володимирович.

В нинішній ситуації вже видно, що навіть при повному розриві з реальність російський очільник не готовий до повноцінної війни, і все що в нього залишається це піднімати ставки надіячись, що хтось з опонентів злякається та здавця. Але і тут є сутєві проблеми, адже для серйозної гри потрібен час, якого в Путіна немає. Неочікувані санції на фоні зниження цін на нафту повільним зашморгом стискаються на шиї російської економіки. Прикормлене оточення, що звикло до розкішного життя вимагає звичних прибутків, які в нинішній ситуації можна отримати обмеживши прибутки громадян. Що  успішно вдається зробити поки ще люди перебувають в ейфорії від «Кримнаш» та війни з примарними бандерівцями.Але різке знецінення рубля так само швидко поглинає почуття ейфорії від Криму.

Російський народ, який потребує царя дуже швидко та жорстоко його прибирає у випадку, якщо він не надає людям хліба та видовищ. Видовища в даній ситуації в Путіна ще є, а от хліба з кожним днем стає все менше. Прогнозовано кожний наступний крок лише сприяє наближенню кінця. Тому для останнього президента Росії в любому випадку все закінчено, адже «Аннушка масло уже купила, причем не только купила, но и пролила».

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
 1. Mihail Karetkin :

  Эта глубокая по содержанию статья, не оставляет никаких сомнений- на (в) Украине живут одни идиоты, которые ни в чём не сомневаются.

  1. Василь Пупкін :

   Для тебя рельсы уже тоже смазаны. Чмо кацапське. (с)

   1. Mihail Karetkin :

    Обычно ублюдкам не отвечаю, но накипело. Вася, ты посмотри на свою жизнь. У тебя 45 комментариев только на этом сайте в разных статьях по любому поводу. Т.е. ты сидишь целыми днями дома и что-то куда-то строчишь. Работать не пробовал? Россия больше не будет тебя кормить. Всё, кормушка закрыта. Если ты будешь смазывать рельсы каждому, кто не разделяет твои идеи и оскорбления, то никаких рельсов и сала для смазки не хватит.

    1. Василь Пупкін :

     Рельсы у нас намазаны для тех, кто в кирзачах заходит в наш дом, не обтерев свое говно на входе. А для таких у нас хватит и сала, и столбов. А что касается “кормушки”, так я из нее есть брезгую, вам уже пора самим становиться к ней в очередь, счет пошел на месяцы.

     1. Олег Руденко :

      а не понять свиньям азиатским, что люди едят из тарелки, а они из кормушки

    2. Олег Руденко :

     рассея больше не будет кормить васю и собственных граждан. кого ты прокормить можешь, лапотник голожопый? сам бы с голоду не сдох, после того, как хуйло ввёл санкции против своих холопов, запреттив ввоз кормов для них

    3. Василий Гецко :

     Твои идеи и нравы приперлись в Донбасс с тяжелым и стрелковым оружием и устроили здесь войну. И ты после этого продлагаешь разделить путинские идеи?

  2. Starik :

   Миша а-ууу, очнись. Третий звонок уже прозвенел .Нефть 60-50 , доллар-200.

 2. Прохожий :

  Те що імперії мають тенденцію до розвалу виявив ще Карл Маркс і підтвердив Володимир Ульянов (Бланк, Ленін), тому не розумію, чому марксисти ленінці, а по простому ватники дійшли до повного кретинізму і не читають своїх класиків.