Політика 30 Травня 2018 19:37Марина Сейлор

Аркадій Бабченко – живий! СБУ інсценувала його вбивство

Російський журналіст Аркадій Бабченко - живий. Спецслужби змогли врятувати його життя, заздалегідь дізнавшись про замах і організувавши стеження за вбивцями і замовниками.

Про це заявив глава СБУ Василь Грицак на брифінгу в Києві, передав кореспондент АСН. "За отриманими Службою безпеки України даними, вбивство російського громадянина Аркадія Бабченка замовили російські спецслужби", - зазначив чиновник. За його словами, дані, що підтверджують цю заяву, має в своєму розпорядженні СБУ.

Так, встановлено, що вбивство мав намір здійснити громадянин України - "Г.", який вже затриманий і дає свідчення. За словами В. Грицака, раніше він був завербований ФСБ. При цьому він додав, що вбивство А. Бабченка було лише одним із низки запланованих актів російських спецслужб, спрямованих на ліквідацію політичних емігрантів, які публічно критикують російську владу.

Нагадаємо, вчора, 29 травня, у власній квартирі "був застрелений" відомий журналіст, громадянин РФ, який останній рік жив і працював в Україні, Аркадій Бабченко.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/165875-sbu-priveli-zhivogo-babchenko-na-brifing-insceniro.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ