Війна 4 Липня 2020 11:15Марина Сейлор

Армія РФ на військових навчаннях у Криму готуватиметься зовсім не до оборони, — військова розвідка

Стратегічні військові навчання російської армії “Кавказ-2020” проходитимуть із зосередженням великої кількості озброєння та військової техніки на багатьох полігонах, у тому числі в окупованому Криму й у Південному військовому окрузі ЗС РФ. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

“Війська будуть виведені на полігони, буде проведене бойове злагодження і, по суті, створене угруповання військ, готове до бойового застосування”, – пояснив представник Вадим Скібіцький.

Наразі Росія нарощує військовий потенціал на Сході України, проте найбільшу загрозу становить саме анексований Крим.

За оцінками представників воєнної розвідки України, під час навчань на полігонах поблизу кордонів окупаційні війська готуватимуться зовсім не до оборони.

“Це висадка морського і повітряного десанту, формування колон, форсування водних перешкод, проведення наступальних і контрнаступальних дій”, – розповів представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

Джерело: https://sprotyv.info/news/armiya-rf-na-vijskovih-navchannyah-u-krimu-gotuvatimetsya-zovsim-ne-do-oboroni-vijskova-rozvidka

Схожі статті