Україна 22 Грудня 2019 17:45Марина Сейлор

«Авакова чорта у відставку!»: В Києві під Офісом президента пройшла масштабна акція за звільнення голови МВС

Вдень 22 грудня в Києві під Офісом президента України пройшов мітинг за відставку з поста глави МВС Арсена Авакова. Незважаючи на дощ, вийшли на акцію близько 100 чоловік.

Так, в обідній час в неділю, 22 грудня по Офісом Зеленського в Києві приблизно 100 чоловік вийшли на акцію протесту. Вони вимагали відставки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Кадри мітингу оприлюднив Telegram-канал Klymenko Time. В ресурсі повідомляється: «Йде дощ, але на пікет зібрались близько 100 осіб. Поки проходить мирно». За його даними, приводом для мітингу стали затримання ветеранів АТО і волонтерів у справі Шеремета.

https://twitter.com/Uralgrand/status/1208745429027971072

На акції за відставку Авакова під ОПУ поширювали листівку наступного змісту: «Зеленський домовився не тільки з нормандськими змовниками, а й з Арсеном Аваковим. Зараз розгойдується маховик репресій проти всіх, хто ще здатний на протест і виступає проти капітуляції. Проти тих, хто не хоче піддаватися на вмовляння окупаційної влади стати на коліна, проти тих, хто не дає перетворити країну в предмет задоволення потреб старими-новими чиновниками і їх «втомленими від війни» холуями». Люди вийшли на мітинг з гаслами: «Авакова у відставку» і «Аваков - чорт!». За даними Klymenko Time, мітинг тривав всього 20 хвилин. Наостанок ресурс додав: «Сьогоднішня дощова погода виявилася для присутніх страшнішим противником, ніж глава МВС».

Джерело: https://replyua.net/news/regiony-ukraine/kiev/185010-avakova-chorta-u-vdstavku-v-kiyev-pd-ofsom-prezidenta-proyshla-masshtabna-akcya-za-zvlnennya-golovi-mvs.html
Схожі статті