ВАЖЛИВО:

«Азов» та НОК будуть співпрацювати

Переглядів: 208
«Азов» та НОК будуть співпрацювати Україна

Цивільний корпус «Азов» та Національний олімпійський комітет України (НОКУ) в Черкаській області домовилися між собою про співпрацю у сфері спортивного та військово-патріотичного виховання. Ініціативу у цьому питанні було проявлено помічником народного депутата Олега Петренка, представником цивільного корпусу «Азов» В’ячеславом Левченком.

«Наша організація активно працює з молоддю, проводить чимало заходів військово-патріотичного спрямування. Пропоную об’єднати наші можливості та зусилля і допомагати один одному, проводити спільні корисні заходи для розвитку молодого покоління», — зазначив В’ячеслав Левченко.

Голова відділення НОКУ у Черкаській області Андрій Більда сказав наступне:

«Формат нашого олімпійського уроку, коли ми запрошуємо видатних спортсменів, розповісти про їхні досягнення в спорті, дуже схожий на уроки мужності від бійців «Азову»».

Також, члени відділення НОКУ попросили організувати зустріч з народним депутатом Олегом Петренком, який у Верховній Раді очолює комітет з питань сім’ї, молоді та спорту, з метою донести до його відома ідеї та пропозиції щодо розвитку спорту на Черкащині.

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о