Суспільство 8 Червня 2014 6:27Марина Сейлор

Батальон «Донбас» може стати дивізією

Для бажаючих служити на благо батьківщини в добровольчому підрозділі «Донбас», не вистачає місця на базі національної гвардії, що розташовуєтьсяпід Києвом у селі Нові Петрівці.

Таке повідомленні опублікував на своїй сторінці в facebook командир однойменного підрозділу Семен Семенченко, інформує Преса України.

«У нас вже фактично два складу - більше 800 чоловік. Це вже полк якийсь...До прийняття рішення командування про формування ще одного батальйону Нацгвардії (сподіваюся воно буде) приймаю рішення про перенаправлення потоку патріотів в ряди ДОБРОВОЛЬЧОГО батальйону Донбас (фактично це партизани. - Авт.) на бази в Донецькій області», - повідомляє Семченко.

«З вівторка прийом в батальйон буде відновлений, але вже без статусів, держгарантій і зарплат про всіх відразу попереджаю. Частина сформована в Нових Петрівцях відправляється на фронт не пізніше 23.06. Будь-які переговори повинні вестися з позиції переможених. Це шлях в нікуди. Разом - переможемо!», - зазначив він.

В кінці Комбат написав, що сьогодні з 10 до 14 буде на Майдані. «Це останній набір - всі хто реально хотів битися за Україну - вже у нас. Хто не встиг - це Ваш шанс продовжити боротьбу за Україну», - резюмував Комбат.

Нагадаємо, що спцебатальон «Донбас» проходить спецпідготовку для боротьби з бойовиками на сході. Перед цим батальйон поповнився новобранцями з числа добровольців.

Зі слів командира Семена Семенченко батальйон укомплектують зброєю в тому числі і важкою технікою, для успішного здійснення поставлених завдань на сході.

Схожі статті