Журналісти TCH зробили колективний протест проти Оксани Марченко
Україна 9 Серпня 2018 7:22Марина Сейлор

Журналісти TCH зробили колективний протест проти Оксани Марченко

Журналісти TCH (Телеканал "1 + 1") зробили колективний протест проти участі у новому сезоні проекту "Танці з зірками" куми президента РФ Володимира Путіна, дружини керівника "Українського вибору" Віктора Медведчука, Оксани Марченко.

Про це повідомив в Facebook журналіст ТСН Антон Страшко, публікуючи документ з підписами колективу Служби новин.

"УВАГА!!! Заява колективу Телевізійної Служби Новин!!

Ми, журналісти Телевізійної служби новин, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу «Танці з зірками» на «1+1» може взяти участь Оксана Марченко.
Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним. Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму.
Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу.
ТСН як невід’ємна складова «1+1», завжди чітко і послідовно стояла на позиціях територіальної цілісності, незалежності та збереження суверенітету України. Для нас – це не чужа війна. А патріотизм – не просто слова. Репутація ТСН – це репутація кожного з нас.

Як колектив ТСН, ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу «1+1» не позначиться на редакційній політиці Телевізійної служби новин.

(ПІДПИСИ КОЛЕКТИВУ ДОПОВНЮЮТЬСЯ)", - пише він.


Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ