Бійцеві із Тернопільщини не дали грошей на дорогу, і він пішки йшов додому з АТО

Переглядів: 551
Бійцеві із Тернопільщини не дали грошей на дорогу, і він пішки йшов додому з АТО Україна

Доброволець Національної гвардії з міста Бучач, що на Тернопільщині, Павло Голіней із зони АТО пішки добирався додому. Чоловікові підписали відпустку, а грошей не дали.Новину повідомляє ONPRESS.INFO з посиланням на visnyk.lutsk.ua .

Дорогою солдата «підібрав» народний депутат Михайло Кобцев. Довіз його до Києва, купив квиток додому, ще й із собою грошей дав.

Павло Голіней почав боротися за Україну ще на Майдані. У травні цього року добровольцем пішов у Національну гвардію. Пройшов навчання у Львові, Павлограді, Харкові. В зону бойових дій прибув помічником гранатометника. Нещодавно бійцю підписали відпустку, проте грошей не дали. Сказали чекати. Коли саме заплатять – не повідомили. Тож, не маючи за душею ні копійки, захисник пішки подався додому.

«Дуже скучив за дружиною та дворічним сином.Із зони АТО до Харкова дістався автостопом, так само до Полтави. Далі довелося йти пішки. За плечима ніс величезного мішка, рухався зі швидкістю мурахи. Пройшов чималий шматок дороги. Машини проїжджали повз, ніхто не спинявся. Вже й надію втратив, що спіймаю попутку. Аж тут зупиняється іномарка, з неї виглянув солідний водій, запитав, куди йду, й запропонував підвезти. Як виявилося, цей чоловік – народний депутат України Михайло Кобцев. Їхав із Полтави в Київ у справах. Довіз мене до вокзалу, купив квитка додому, ще й грошей із собою дав. «На, – каже, – купиш дружині квіти й сину подарунок», » – розповів Павло

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of