Україна 25 Грудня 2015 18:06Тетяна Гончар

Бійці АТО продовжують захищати Комінтернове

Військовослужбовці Збройних Сил України героїчно захищають свою Батьківщину. Жоден додатковий метр української землі не перейшов до рук противника. Терористи розгорнули активну діяльність у селі Комінтернове яке згідно з мінськими угодами визнане непідконтрольним Україні.

Новину повідомляє ONPRESS.INFO з посиланням на повідомлення міністра оборони України.

«Комінтернове, відповідно до Мінських угод, перебуває на окупованій території. Лінія саме проходить по західних межах цього населеного пункту. Бойовики намагалися спровокувати Збройні сили України на порушення мирних угод», - заявив Степан Полторак.

За його словами, бойовики здійснили провокацію і дуже добре підготувались перед тим, як увійти в Комінтернове. Утім, українські військові в атаку не пішли, а бойовики були змушені вивести техніку з села.

«Ми не здали жодного населеного пункту. Ми контролюємо ситуацію, і нам достатньо сил для того, щоб реагувати на відповідні дії противника. На сьогодні ситуація в зоні Маріуполя контрольована», - запевнив міністр оборони.

Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ