Бійці ЗСУ здали територію Донецької фільтраційної станції
Україна 27 Лютого 2017 10:33Руслан Коріков

Бійці ЗСУ здали територію Донецької фільтраційної станції

В зоні АТО новий конфлікт. Цього разу на території Донецької фільтраційної станції. Військові Збройних сил України покинули свої позиції, проте почали укріплювати їх поблизу станції.

Новину передає ONPRESS.INFO.

Ситуацію вже встиг прокоментувати так званий заступник командування самопроголошеної «ДНР» Едуард Басурін. З його слів, українські військові знайшли в собі сили вигнати радикальних націоналістів з Донецької фільтраційної станції.

Нагадаємо, донецькі бойовики неабияк запанікували через захоплення ЗСУ Донецької фільтрувальної станції. Адже стріляти у відповідь по цьому об'єкту вони не можуть, інакше залишать місто без води. У підсумку, прийшли до висновку, що потрібно починати масове буріння свердловин.

Колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков підтвердив інформацію про те, що ЗСУ встановили контроль над Донецькою фільтрувальною станцією. Каже, що свого часу бойовики самі залишили цей об'єкт напризволяще, щоб українські війська не обстрілювали їх зі станцією разом, щоб не наражати населення на ризик залишитися без води.

«Тепер укро-військові зайняли її самі і абсолютно спокійно з її території обстрілюють позиції «корпусу» і прилеглі міські квартали, справедливо розраховуючи, що: а) відповідати за них не будуть, щоб місто не залишилося без води; б) якщо все-таки дадуть, то припинення водопостачання можна сміливо звалити на «сепаратистів», звинувативши їх в «геноциді» населення. Безпрограшна тактика...», - зазначив він.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ