Білорусь вплутується в лівійську війну?
Світ 23 Травня 2020 17:36Mikel

Білорусь вплутується в лівійську війну?

Лівійська національна армія Халіфи Хафтара повідомила про початок операції проти турецьких цілей на території Лівії з використанням бойових літаків і вертольотів. За твердженням телеграм-каналу Мілітарист, мова йде про винищувачі МіГ-29 і бойових вертольотах Мі-24, отриманих з Білорусі. Льотчики теж з нашої країни і з Сербії.

- Поки інформація викликає скоріше недовіру, коментують новину експерти Belarus Security Blog. - Мінськ традиційно уникає втягування в конфлікти. Тим більше, коли з обох сторін беруть участь важливі для Білорусі політичні та перспективні економічні партнери. А позиції Хафтара в Лівії останнім часом серйозно ослабли в силу військових поразок і політичних помилок цього самопроголошеного маршала, громадянина США і колишнього (?) Агента ЦРУ «в одному флаконі». Але комусь може знадобитися і такий фейк.

У той же час експерти уточнюють, що не варто виключати можливості отримання Хафтаром авіатехніки, закупленої третьою стороною, наприклад ОАЕ, через білоруських збройових трейдерів і необов'язково в Білорусі. Що ж стосується пілотів, то вони можуть бути приватними контракторами, а не офіційними військовослужбовцями.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ