«Біндеровeць! Ти єсть хохoл! Чхати на Україну … Її немає », – Опубліковане відео затриманння попа УПЦ МП
Події 3 Липня 2021 9:40Марина Сейлор

«Біндеровeць! Ти єсть хохoл! Чхати на Україну … Її немає », – Опубліковане відео затриманння попа УПЦ МП

В інтернеті появилося відео з затримання священника Московського патріархату, який перебував за кермом у нетверезому стані. Після затримання п’яний служитель почав нецензурно лаятись та погрожував поліцейським. Так, на відео видно як отець Василь Савка, якого затримали, накинувся на поліцейських і почав їх ображати і називати «хохлами». Наприкінці відео видно, як Савка кричить що «України немає», та що «прийдуть румуни» через пів року. Дане відео появилося в інтернеті завдяки журналістці Галини Єреміци.

Це відео журналістці надав Глибочанський суд на її запит. Ось саме відео: Ось уривок зі слів священника УПЦ МП із відео.

Його вимова дуже дивна: «Запомні міня нармальна. Він і він (показує на двох поліцейських, — ред.) є людина, яка завтра попаде під мої роздачі. Мнє всьоравно, знаєш… оні хочуть мстити.. мнє рібята всьоравно. Але через пол года прийдут румини, які… я вам скажу… знаєш молдавську? Дарагой… я тібя… ти у міня попадаєш под раздачу… Дивись на мене… ти сьогодні єсть хах#л.. ти є сігодня бінд#ровец… ти єсть хох#л. Але завтра, запомнітє, прийдут румини, я тібя на колєні поставлю, ти будешь меня, руминский розмовляти. Єслі не будеш знать руминский, я тібє пуль лоб зацелю, панімаєш? Потомушто у тібя двойноє гражданство. Ти єсть румин. Сволота бінд#ровская. У тібя єсть руминский паспорт», — говорить священник УПЦ МП Василь Савка. Після цих слів до служителя Московського патріархату підійшла якась жінка і почала його заспокоювати, але той продовжив і далі говорити про «сволота біндєр#вскую». Після того жінка представилась сусідкою, а Василя Савку назвала «своїм духовним наставником». «Я перший раз його такого бачу», — запевнила вона.

Пізніше поліцейські почали надягати кайданки на Савку, а той почав співати гімн Румунії «Deşteaptă-te, române!», що в перекладі означає «Прокинся, румуне!». Пізніше священник Моспатріархату сказав поліцейському що йому «Срати на Україну, тому що Україна це зло» і, що йому «Срати на вашу Українську православну Церкву, понімаєте?». Савка також сказав, що він є румун і що «України немає». В кінці відео видно, що Савка розлючено кричить: «Це під@раси, бінд#ровци, які зробіли сібє, що вони високі… Мє#ти українскіє під@р@си, да я віпєл. Да!». Зазначимо, що ця подія трапилася ще 18 квітня, але тільки зараз опублікували відео з затриманням.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/162733/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ