Україна 27 Травня 2017 17:09Денис Діденко

БІПАТРИЗМ! Як це? Коротко про паспорта.

 Виявляється, в світі тільки чотири основні кольори паспорта. І у кожної країни свої причини вибору кольору обкладинки цього документа.

Найпоширеніший колір паспорта з червоною обкладинкою, його вибирають країни з комуністичним минулим або сьогоденням. Громадяни Словенії, Китаю, Сербії, Росії і т.д .. Наступні за поширеністю колірце синій. Синя обкладинка символізує «новий світ». Паспорт більшості мусульманських країн зелений. Наприклад, у Марокко, Саудівська Аравія, Пакистан. Найрідкісніші паспорта - паспорта з чорної обкладинкою. Такі є у громадян деяких африканських країн.

Останнім часом в інформаційному просторі поширюються повідомлення про заходи іноземних держав, спрямовані на спрощення порядку отримання громадянами України іноземного громадянства.

 У зв’язку з напруженою соціально-економічною ситуацією в країні, дехто починає задумується над цією пропозицією і сподіватися, що зміна забарвлення паспорта допоможе кардинально змінити його життя.

Але чарівних таблеток не існує. Усе вартуюче в нашому житті досягається завдяки наполегливій праці. Ми самі здатні будувати свою країну і своє майбутнє в ній.

 Також варто знати, що добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття є однією з підстав для втрати громадянства України відповідно до статті 19 Закону України «Про громадянство України».

Таким чином, добровільне набуття громадянства іноземної держави громадянином України не звільняє такого громадянина від обов’язку дотримання Конституції України та законодавства України, а також від відповідальності за їх порушення до прийняття відповідного рішення Президентом України про припинення громадянства України.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ