Каталог М120 23 Липня 2019 12:18slovotkach

Бітрікс24

Кожен бізнес потребує налагодженої системи роботи. Бітрікс24 - це комплекс з декількох інструментів, завдяки якому відбувається автоматизація робочих процесів компанії. До таких інструментів відносяться:

• офіс;

• завдання, проекти;

• CRM;

• контакт-центр;

• сайти, магазини.

Тепер розглянемо систему більш Бітрікс24 детальнiше.

Сайти, магазини

Дані інструменти створені для того, щоб допомогти продати товар або послугу. Конструктор системи створює ці об'єкти безпосередньо всередині CRM. У CRM потрапляють контактні дані відвідувачів сайту та магазину, безкоштовний онлайн-чат, данi про людей, які бажають замовити у компанії зворотний зв'язок. Завдяки цьому можна приблизно за декiлько секунд отримати всі необхідні дані.

Контакт-центр

Контакт-центр необхідний для спілкування з клієнтами, вирішення їх проблем, задоволення бажань. Для початку роботи з даними інструментами знадобиться підключити системи зв'язку, такі як електронна пошта, контактний номер, аккаунт Facebook (при наявності). Це дозволить підприємцю стежити за всіма повідомленнями від споживачів. Клієнти ж, в свою чергу, отримують можливість зв'язатися з продавцем найбільш зручним для них способом. Всі дані про листування будуть збережені в CRM.

CRM

Система дозволяє стежити за продажами, спілкуванням зі споживачами. Завдяки даному інструменту продавець може робити унікальні пропозиції певним клієнтам, відновлювати продажи, залучати нових клієнтів.

Завдання, проекти

Цей інструмент використовується для того, щоб поставити завдання не тільки колегам або працівникам, а й самому собі. Всі зміни в графіках, чергуваннях, інших речах зберігаються в історії інструменту. У розділі Завдання розміщені лічильники, які необхідно для того, щоб здати всі завдання в час. Однак у випадку прострочення встановленого терміну керівник проекту отримує повідомлення про те, хто і що саме прострочив.

Офіс

Офіс створений для того, щоб розвинути і підтримувати командний дух колективу. За допомогою інструменту відбувається стеження за графіком роботи, регулярнi звіти про виконану роботу. Офіс також має календар, кілька чатів (діловий і корпоративний), автоматизацію роботи. За допомогою Бітрікс24 можна не тільки прискорити робочі процеси компанії, але і уникнути помилок в проектах, термінах, інших нюансах бізнесу. За допомогою системи буде легше прийняти правильне рішення і згуртувати робочий колектив фірми.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ