Політика 2 Квітня 2017 11:45Марина Сейлор

Блогер: найстрашніше в житті – це не наступ «орків» і навіть не зрада дружини чи друга

Український блогер Павло Правий на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що найстрашніше в житі – це не наступ «орків», зрада, там, де ти її не чекав, кохана жінка, яка пішла від тебе, бо те, що в тобі її приваблювало – твої злидні і ядучий мозок – вона проміняла на реальні квіти і шампанське? Друг, який раптом почав розповідати нісенітниці? Все це, на переконання блогера, дрібниці.

Павло Правий наголошує, що найстрашніше – це прокинутися і побачити себе на столі, а біля тебе метушиться симпатична жіночка з ритуального бюро, занурюючи ватку у банку із самогонкою і ти раптом усідомлюєш, що вона тре твої геніталії не тому, що жінка, а, тому, що працює і тоді ти завиєш, але виття твоє ніхто не почує, хіба, може, захихотять безсоромно повії-зірки і ти зрозумієш, що потрапив у зовсім інший світ, з іншими цінностями.

«Тобі раптом так стане жаль, що ти, придурок, дивився новини по «1+1» замість того, аби вийти у садок, вдихнути пахощі стиглої малини і поцілувати кислу вишню-склянку, вмиту легкою росою. Тобі раптом стане так жаль, що ти не витратив оті останні 100 доларів, аби поїхати підтримати свою улюблену команду, напившись бурштинового пива й вигукуючи разом з юними хлопцями таємниче «Оле», – підсумував блогер.

Джерело: http://replyua.net/blog/60363-bloger-naystrashnshe-v-zhitt-ce-ne-nastup-orkv-navt-ne-zrada-druzhini-chi-druga.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ