Політика 15 Квітня 2017 19:31Марина Сейлор

Блогер: Путін вже назвав союзниками «Хізбаллу», суспільству треба дійти негайно, доки теракти не захлиснули всю планету

Український блогер Мирослав Гай у своєму блозі пише про те, що у авторитарних режимах, як і в РФ, основна частина розумних і талановитих людей або виїхали, або прагнуть уникати державної служби. Цим і пояснюється остання витівка представника РФ в ООН – катастрофічне падіння професійності кадрів. На держслужбу йдуть в основному низькоінтелектуальні люди, часто пов’язані з криміналом. В Україні, на жаль, теж є така тенденція, але вона була зламана, частково, Майданом.

«Те, що в РФ за опитуваннями РАН 35% населення впевнені, що сонце супутник Землі – катастрофа. Боюся, що в КНДР цей відсоток буде 80-90. Це Середньовіччя. Тільки в ньому є залишки досягнень минулих цивілізацій і принесені ззовні від нових. Тут можна зустріти єдину в місті «беху», яка їздить по вбитим дорогам, а власник її ходить в туалет у вигляді дірки в підлозі у себе у військовій частині. Тут на «Ролсройси» ставлять газові установки. Тут ростуть фекальні сталагміти в будинках і при цьому залишилася ядерна зброя. Тут запускають мощі святих на «недоржавевшіх ракетах» в космос і крадуть драгметал з двигунів, освячуючи його «святою водою» і накладенням хреста», – написав блогер.

За його словами, цивілізованому людству потрібно діяти рішуче і швидко, акуратно, але жорстко. У 21 столітті не можуть і не повинні існувати автократичні режими. У світі повинна залишитися тільки одна диктатура – закону, демократії і загальної безпеки всього людства. Для цього доведеться пережити складні хірургічні операції з видаленням пухлин і наступною тривалою реабілітацією, але, якщо лікування не почати вчасно і закривати очі на те, що відбувається в Сирії, РФ і КНДР, то ми зробимо ще більше зло, а теракти, війни і дестабілізація візьмуть наростаючі обороти. «Путін вже назвав союзниками «Хізбаллу» і запропонував встановити співпрацю з «Талібаном». Діяти потрібно негайно, доки у світового тероризму не з’явилася ядерна бомба з «військ торгу», – підсумував Мирослав Гай.

Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/-ZznDNox3YA/ 
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ