Блокада триває: Правий сектор завадив провести на півострів французьке вино

Переглядів: 150
Блокада триває: Правий сектор завадив провести на півострів французьке вино Україна

Бійці Правого сектору, які контролюють блокпост Каланчак, не дозволили подружжю з паспортами Російської Федерації провести дороге французьке вино на територію окупованого Криму. Про це розповіли самі активісти Правого сектору, повідомляє 048.ua.


При огляді транспорту було виявлено елітний європейський алкоголь: французьке вино, пиво та інше. Самі ж росіяни повідомили, що були у Європі на музичному фестивалі.

«Зупинили солодку парочку з Ерефії, яка везла додому елітний алкоголь з Європи. Як виявилося, вони відпочивали на музичному фестивалі. В цілому все обійшлося без ексцесів. Власник авто і любитель веселого відпочинку в країнах «загниваючого Заходу» погодився розбити дорогоцінний вантаж. Проте не зміг. З траурним обличчям він просто занурив заморські міцні напої в смітник. Довелося бити пляшки замість нього, але в його присутності», — зазначають активісти.

 

Бійці Правого сектору відзначили, що росіянка вела себе дуже емоційно, називаючи дії активістів нецивілізованими. Проте вона промовчала стосовно цивілізованості анексії територій суверенних держав у ХХІ ст.:

«Показово, що людина просто демонстрував невтішну скорботу, дивлячись, як на землю ллється французьке шампанське і німецьке пиво, а його супутниця впала в істерику з криками: «що ви робите?!! Це нецивілізовано!!!». На цьому зворушливому моменті когнітивним дисонансом підкосило інформаційну команду «Правого сектора»… А «Правий сектор» продовжує охороняти кордон з окупованим Кримом».

 

Нагадаємо, що блокада окупованого Криму триває з 20 вересня. Активісти не мають наміру відступати.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...