Блокада триває: Правий сектор завадив провести на півострів французьке вино
Україна 12 Жовтня 2015 14:00Валерій Ворон

Блокада триває: Правий сектор завадив провести на півострів французьке вино

Бійці Правого сектору, які контролюють блокпост Каланчак, не дозволили подружжю з паспортами Російської Федерації провести дороге французьке вино на територію окупованого Криму. Про це розповіли самі активісти Правого сектору, повідомляє 048.ua.

При огляді транспорту було виявлено елітний європейський алкоголь: французьке вино, пиво та інше. Самі ж росіяни повідомили, що були у Європі на музичному фестивалі.

"Зупинили солодку парочку з Ерефії, яка везла додому елітний алкоголь з Європи. Як виявилося, вони відпочивали на музичному фестивалі. В цілому все обійшлося без ексцесів. Власник авто і любитель веселого відпочинку в країнах "загниваючого Заходу" погодився розбити дорогоцінний вантаж. Проте не зміг. З траурним обличчям він просто занурив заморські міцні напої в смітник. Довелося бити пляшки замість нього, але в його присутності", - зазначають активісти.

 

Бійці Правого сектору відзначили, що росіянка вела себе дуже емоційно, називаючи дії активістів нецивілізованими. Проте вона промовчала стосовно цивілізованості анексії територій суверенних держав у ХХІ ст.:

"Показово, що людина просто демонстрував невтішну скорботу, дивлячись, як на землю ллється французьке шампанське і німецьке пиво, а його супутниця впала в істерику з криками: "що ви робите?!! Це нецивілізовано!!!". На цьому зворушливому моменті когнітивним дисонансом підкосило інформаційну команду "Правого сектора"... А "Правий сектор" продовжує охороняти кордон з окупованим Кримом".

 

Нагадаємо, що блокада окупованого Криму триває з 20 вересня. Активісти не мають наміру відступати.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ