Бойовики «ЛНР» готові перейти на службу до ЗСУ
Україна 21 Січня 2016 9:05Анастасія Росул

Бойовики «ЛНР» готові перейти на службу до ЗСУ

Бойовики самопроголошеної «Луганської народної республіки» висловили зацікавленість заробітною платою українських військовослужбовців та готові перейти на службу до Збройних Сил України.

Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на повідомлення радника міністра інформаційної політики Олександра Бригинця.

«В АТО почалась виплата підвищених зарплат для військових - спілкувався і з тими, хто отримав мінімалку - 7  і з тими, хто отримав 11. І це без надбавок за участь у бойових діях, звання, вислугу, тощо. Народ задоволений, але дуже цікавиться розмірами другої частини, бо з нею поки непонятки - не зрозуміло кому і скільки додаватимуть. Дехто готовий повернутися на службу, але усі чекають другої половини, щоб зрозуміти ситуацію цілком», – розповів радник.

За словами Бригинця, бойовики терористичного угруповування  «ЛНР», яким зменшили оплату на 20% до 4000 тис гривень, висловили зацікавленість оплатою українських військових і готові служити в лавах ЗСУ.

«Один з наших хлопців, що сам родом зі Саханова і спілкується зі своїми, каже, що чимало боєвиків непроти перейти на службу в ЗСУ за такі гроші. А що їм... Люди без моральних принципів і в ІДІЛ підуть, аби платили», – зазначив він.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ