Війна 29 Січня 2021 11:50Марина Сейлор

Бойовикам терористичної “ДНР” оформляли українські пенсії.

Допомагав терористам співробітник державного банку на підконтрольній Україні території.

Артемівський міськрайонний суд Донецької області засудив до п’яти років умовно жительку окупованого Єнакієве (переселенку). У 2019-му жінка з співучасниками допомагала оформляти українські пенсії терористам “ДНР” за сприяння співробітника «Ощадбанку» в Бахмуті (колишній Артемівськ). Про це розповіла спікер прес-центру Об’єднаних сил Ярослава Зоріна, передають Патріоти України.

Зокрема, в січні-березні 2020-го через співробітника банку злочинці намагалися вивести сто тисяч гривень, оформлених на заступника глави «державної адміністрації» “ДНР” в Жданівці (ОРДО). На цьому банда погоріла.
Раніше ця ж група організувала виплату і перевезення в ОРДО 63 тисяч гривень української пенсії терористові (кулеметнику) “ДНР”.

Джерело: https://matrix.co.ua/administrator/156502/

Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ