Політика 13 Червня 2021 15:50Марина Сейлор

“Будете у себе в Раді сіно їсти”,- у прямому ефірі! Данілов в люті – поставив Ляшка на місце. Гучний скандал!

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко вкотре не дає про себе забути. Цього разу він надемоційно поскандалив із Олексієм Даніловим. Причиною такої поведінки “радикала” стали заяви секретаря РНБО, що Німеччина та Франція несуть відповідальність за окупацію Криму.

Перепалка сталася в прямому ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

Лідер “Радикальної партії” вважає: не можна звинувачувати партнерів в тому, що відбувається з Україною.

“Ви звинувачуєте Німеччину в тому, що вона будує “Північний потік – 2”. Я – абсолютно “за”, що Німеччина керується своїми особистими інтересами. Але скажіть, чи є у нас право звинувачувати Німеччину в тому, що вона будує собі газопровід, коли Україна півтора року за вашої влади купує російську та білоруську електрику?” – наголосив Ляшко.

На його переконання, чинна влада заплатила Путінському режиму мільярди гривень.

“Скажіть, будь ласка, якщо ви не хочете, щоб німці купували газ, чому ви купуєте російську електрику?” – запитав “радикал” у Данілова.

Загрузка...

Також Ляшко поцікавився, чи вважає секретар РНБО, що Франція та Німеччина – винні у невиконанні мінських домовленостей, а не Росія. Чи є вони винними в тому, що Україна не отримала членство в НАТО, а не українська корупція в оборонці та владі й відсутність свободи слова та прав людини.

“Такі звинувачення призводять до одного – до втрати партнерів… Ви й так всіх по периметру перетворили на ворогів. Молдова – ворог, Польща – ворог, Угорщина – ворог, Білорусь – ворог”, – заявив колишній народний депутат і додав, що українці гинуть на фронті через такі “дебільні заяви”.

Секретар РНБО пригрозив Ляшкові вийти за ефір, якщо той ще раз зробить таке зауваження.

“Я жодній людині не дозволю, щоб мене робили дебілом. Це Ви будете там у Верховній Раді кричати, сіно їсти, або що Ви там робили”, – підкреслив Данілов.

Зазначимо, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вважає, що Німеччина і Франція частково відповідальні за анексію Криму. Каже, що РФ наважилася на агресію після відмови європейських країн у 2008 році надати Україні та Грузії план дій щодо членства у НАТО.

Про це Данілов заявив на брифінгу за результатами засіданні РНБО 4 червня.

Він зазначив, що серед країн Європи наразі найбільше зацікавлені у співпраці з РФ Німеччина та Франція.

«І нам це дуже неприємно, бо саме ці дві країни у 2008 році відмовили в ПДЧ, коли майже було все готово, Грузії і Україні.І ми пам’ятаємо, що у 2008 році на Грузію напала РФ. Після того у нас є ситуація з окупованим Кримом. Чи мають за це нести відповідальність Німеччина та Франція? Я вважаю, що мають», — наголосив секретар РНБО.

Він наголосив, що у сьогоднішньому світі «говорити лише про свою стурбованість» занадто мало.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/162910/

Схожі статті